Opole

    Lakiernik proszkowy - Opole, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Globalny dostawca dla przemysłu energetycznego i branży morskiej zatrudni na stanowisko: lakiernik proszkowy do nowej lakierni.

    Szukamy wielu kandydatów.

    oferujemy

    • wynagrodzenie 5100 zł brutto - 5750 zł brutto z premią miesięczną
    • umowę o pracę bezpośrednio z firmą
    • pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
    • możliwość pracy w nadgodzinach
    • możliwość pełnego przyuczenia

    zadania

    • lakierowanie konstrukcji stalowych
    • przygotowanie elementów do malowania
    • kontrola jakości polakierowanych elementów

    oczekujemy

    • wykształcenie min. zawodowe
    • umiejętność pracy w zespole
    • mile widziane, lecz niewymagane doświadczenie jako lakiernik proszkowy
    • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14,

    Łap okazję, bo takie jak ta, lubią uciekać

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Randstad Polska

    Lakiernik proszkowy

    5 dni temu

    Randstad Polska Opole, Polska

    Globalny dostawca dla przemysłu energetycznego i branży morskiej zatrudni na stanowisko: lakiernik proszkowy do nowej lakierni. · Szukamy wielu kandydatów. · Zgłoś się już dziś · oferujemy · wynagrodzenie 5100 zł brutto - 5750 zł brutto z premią miesięczną · umowę bezpośrednio ...

    13 godzin temu

    Globalny dostawca dla przemysłu energetycznego i branży morskiej zatrudni na stanowisko: lakiernik proszkowy do nowej lakierni. · Nie masz doświadczenia? Nauczymy Cię wszystkiego · Zgłoś się już dziś · oferujemy · wynagrodzenie 5100 zł brutto - 5750 zł brutto z premią miesięczn ...

  • Randstad

    2 tygodnie temu

    Randstad Opole, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Globalny dostawca dla przemysłu energetycznego i branży morskiej zatrudni na stanowisko: lakiernik proszkowy do nowej lakierni. · Nie masz doświadczenia? Nauczymy Cię wszystkiego · Zgłoś się już dziś oferujemy · wynagrodzenie 5100 zł brutto zł brutto z premią miesięczną · umowę ...