Programista Programistka Full-stack Java Angular - chłodna , Warszawa, Polska - UNIQA

    UNIQA
    UNIQA chłodna , Warszawa, Polska

    6 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet
    Opis

    Twoje codzienne zadania:

    • tworzenie oraz rozwijanie aplikacji zgodnie z przyjętymi w firmie standardami;
    • pisanie testów jednostkowych do tworzonych rozwiązań;
    • współpraca z innymi programistami oraz biznesem w metodyce Agile;
    • odpowiedzialność za jakość aplikacji;
    • tworzenie dokumentacji.

    Twoje doświadczenie i umiejętności:

    • 5-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java (8/11/21);
    • znajomość serwerów aplikacji JBOSS/Wildfly;
    • znajomość frameworku AngularJS/Angular 12/14/16 oraz TypeScript;
    • znajomość frameworku Spring/Spring Boot;
    • doświadczenie w pracy z Microserwisami oraz K8s w stopniu podstawowym;
    • znajomość repozytoriów kodu SVN/GIT;
    • znajomość baz danych Oracle/PostgreSQL w stopniu podstawowym;
    • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych i stosowaniu dobrych praktyk programistycznych;
    • doświadczenie w pracy metodyką Agile (Scrum);
    • umiejętność pracy w zespole.

    Specjalnie dla Ciebie mamy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi;
    • wsparcie zespołu Architektury w codziennej pracy;
    • możliwości rozwoju zawodowego i realny wpływ na rozwiązania informatyczne stosowane firmie w branży ubezpieczeniowej;
    • wyjścia integracyjne :)
    • szkolenia zawodowe;
    • przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie;
    • kafeteryjny system benefitów - sam decydujesz z czego korzystasz (dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, karty przedpłacone, rabaty i vouchery zakupowe);
    • pracowniczy Program Inwestycyjny;
    • program poleceń pracowniczych;
    • możliwość udziału w Wolontariacie oraz wielu akcjach CSR;
    • możliwość realizacji pasji w ramach istniejących 10 UNIQA Klubów bieganie/ gry planszowe/ narty/ turystyka wysokogórska/ podróże/strzelectwo);
    • elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy częściowo zdalnej (zazwyczaj obecność w biurze 1 dzień w tygodniu).