Warsaw

    Programista Embedded - Warsaw, Polska - NSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    W roku 2012 firma została częścią grupy kapitałowej NSS, w ramach której kontynuuje swoją działalność. Omtech to kilkudziesięcioosobowa firma działająca w obszarze zabezpieczeń elektronicznych w postaci monitoringu GPS, CCTV oraz urządzeń do zabezpieczeń obiektów stacjonarnych. Od ponad dekady z sukcesem działa na rynku polskim, wprowadzając nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. Aktualnie, do zespołu IT poszukujemy osób do obszaru elektronicznego systemu zabezpieczeń.

    Omtech — це компанія з кількох десятків, яка працює в сфері електронної безпеки у вигляді GPS-моніторингу, відеоспостереження та пристроїв для охорони стаціонарних об'єктів. Вже більше десяти років вона успішно працює на польському ринку, впроваджуючи сучасні та інноваційні рішення. На даний момент ми шукаємо людей для IT-команди в області електронних систем безпеки.

    Programista Embedded

    Numer referencyjny: 02/22/PE

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • Tworzenie oraz rozwój oprogramowania systemów wbudowanych,
    • Realizacja projektów opartych o rodzinę procesów STM oraz inne platformy,
    • Uczestniczenie w pełnym cyklu wytwórczym od etapu koncepcji poprzez realizację, testy aż po ostateczne wdrożenie produkcyjne i zamknięcie projektu,
    • Tworzenie dokumentacji technicznej do oprogramowania wbudowanego.Головні завдання:
    • Створення та розробка програмного забезпечення для вбудованих систем,
    • Реалізація проектів на основі процесів STM та інших платформ,
    • Участь у повному виробничому циклі від етапу концепції через впровадження, випробування до остаточного впровадження виробництва та закриття проекту,
    • Створення технічної документаці.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Znajomość języka C/C++ w stopniu bardzo dobrym,
    • Doświadczenie w projektowaniu, implementacji oraz testowaniu oprogramowania dla mikrokontrolerów STM32, poparte zrealizowanymi projektami,
    • Znajomość zagadnień komunikacji bezprzewodowej GSM/ WiFi, Bluetooth,
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej,
    • Znajomość systemów kontroli wersji GIT.

    Вимоги:

    • Вища технічна освіта,
    • Дуже добре знання C/C++,
    • Досвід проектування, впровадження та тестування програмного забезпечення для мікроконтролерів STM32, підтриманий завершеними проектами,
    • Знання систем бездротового зв'язку GSM / WiFi, Bluetooth,
    • Знання англійської мови, що дозволяє легко читати технічну документацію,
    • Знання систем контролю версій GIT.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
    • Premię świąteczną,
    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
    • Elastyczną formę zatrudnienia,
    • Wsparcie za pomocą Jira, Testlink, Confluense,
    • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej- Enel-Med po okresie próbnym,
    • Miejsce parkingowe na samochód,
    • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy przy ul. Modularnej 11 w Warszawie,

    Ми пропонуємо:

    • Конкуренційна заробітна плата, що відповідає навичкам,
    • Повна зайнятість,
    • Гнучка форма роботи,
    • Підтримка через Jira, Testlink, Confluense,
    • Дружня та відкрита робоча атмосфера,
    • Приватний медичний пакет - Enel-Med після випробувального періоду,
    • Місце для паркування автомобіля.

  • SCALO Sp. z o.o.

    Programista Globus

    3 dni temu

    SCALO Sp. z o.o. Warsaw, Polska

    Jesteśmy firmą technologiczną. · Realizujemy projekty. Budujemy zespoły. Zapewniamy specjalistów do projektów. · Za pomocą technologii wspieramy wzrost biznesowy naszych Klientów oraz tworzymy przestrzeń do ciągłego rozwoju naszego zespołu. Nasze Center of Excellence skupia najle ...