Senior Jira Confluence Administrator 3 4 - Gdańsk, Polska - Next Technology

    Next Technology
    Next Technology Gdańsk, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Projekt: Kontrakt podpisywany z Next Technology i projekt realizowany dla klienta z branży energetycznej, który odpowiada za pracę systemu elektroenergetycznego na terenie całego kraju.

    Forma: 3/4 etatu

    Model współpracy: 100% zdalna.

    Forma współpracy: B2B.

    Wynagrodzenie: PLN / h + VAT.

    Dostępność: Akceptujemy kandydatów z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

    Zakres obowiązków

    • Rozwijanie dedykowanych rozwiązań opartych o platformę Atlassian.
    • Konfiguracja Jira oraz Confluence zgodnie z wymaganiami biznesu.
    • Automatyzacja zadań przy wykorzystaniu różnorodnych narzędzi (np. ScriptRunner)
    • Współtworzenie i rozwijanie dokumentacji technicznej.

    Oczekujemy

    • Minimum 5 lat doświadczenia w administracji i rozwoju systemów Atlassian.
    • Doskonała znajomość Jira oraz Confluence.
    • Doświadczenie w pracy z SQL oraz JQL.
    • Bardzo dobrej znajomości angielskiego na poziomie minimum B1.

    Oferujemy

    • Zatrudnienie na podstawie B2B.
    • Możliwość współpracy w niepełnym wymiarze godzin (3⁄4 etatu).
    • Elastyczne godziny pracy - między 7:30, a 9:30 można zaczynać pracę.
    • Współfinansowana opieka medyczna, możliwość dopisania się do karty sportowej.
    • Profesjonalne doradztwo i wsparcie kariery przez zespół doświadczonych specjalistów oraz rekruterów Next Technology Professionals.
    • Możliwość proponowania własnych pomysłów czy rozwiązań - zawsze zostaniesz wysłuchany i Twoje propozycje będą uwzględnione / brane pod uwagę.

    O nas

    Jako Next Technology Professionals wspieramy specjalistów z obszaru IT, finansów oraz inżynierii w znajdywaniu nowej pracy. Jesteśmy agencją rekrutacyjną - na rynku działamy od prawie 7 lat i mamy za sobą ponad 700 przeprowadzonych rekrutacji. Tworzymy centra Research & Development (R&D), Shared Services (SSC) lub Security Operations (SOC) i rozbudowujemy zespoły IT dla największych firm na świecie.