Specjalista ds. zakupów i umów - Warsaw, Polska - Polimex Mostostal S.A.

    Polimex Mostostal S.A.

    Polimex Mostostal S.A. – Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.

    Twój zakres obowiązków:

    • wsparcie zespołu ofertowego na etapie ofertowania,
    • prowadzenie procesów zakupowych od etapu definiowania pakietów zakupowych do momentu wprowadzenia zakontraktowanych dostaw / usług na budowę,
    • ustalenie strategii zakupowej dla realizowanych projektów,
    • zarządzanie bazą danych dostawców oraz jej rozwój,
    • prowadzenie negocjacji handlowych,
    • tworzenie umów i generowanie zamówień,
    • nadzór nad realizacją umów w obszarze zakupów,
    • przygotowywanie zestawień, analiz, raportów dotyczących realizowanych zakupów w obszarze projektu,
    • prowadzenie dokumentacji zakupowej zgodnie z obowiązującymi procedurami.

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie zawodowe w działach zakupów minimum trzy lata (preferowana branża O&G oraz chemia; zakupy urządzeń, usług inżynieryjnych, prac montażowych),
    • znajomość rynku dostawców i podwykonawców,
    • dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu SAP i Elliteq,
    • samodzielność i dążenie do osiągnięcia ustalonych celów, zdolności negocjacyjne.

    To oferujemy:

    • stabilną pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
    • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
    • pakiet benefitów karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników),
    • biuro w centrum Warszawy przy Al. Jana Pawła II 12.

    Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal składa się ze spółek prawa handlowego zależnych i stowarzyszonych o profilach: produkcyjnym, handlowym i usługowym w sektorze energetycznym, nafta, chemia i gaz, budownictwo przemysłowe i produkcja.

    W skład Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal wchodzi spółka Polimex Mostostal S.A. jako podmiot dominujący oraz spółki Polimex Energetyka Sp. z o.o., Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o., Polimex Budownictwo Sp. z o.o., Polimex Operator Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., Polimex-Mostostal ZUT Sp. z o.o., Energomontaż-Północ Bełchatów S.A., Stalfa Sp. z o.o., Polimex Infrastruktura Sp. z o.o., Mostostal Siedlce Sp. z o.o., Instal-Lublin S.A

    Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal jest synonimem polskiego budownictwa przyszłości na światowym poziomie.

    Wykorzystując w pełni zasoby Spółek, czyli dobrze wykwalifikowaną kadrę, unikalne doświadczenie w realizacji inwestycji w formule EPC, liczne referencje i wysoki potencjał produkcyjny, Grupa Kapitałowa realizuje ambitne inwestycje budowlane w Polsce i za granicą.