Kraków

    Konsultant projektu CRM - Kraków, Polska - Soneta sp. z o.o.

    Soneta sp. z o.o.
    Opis

    Zakres obowiązków:

    • zapewnienie wsparcia merytorycznego/technicznego sieci partnerskiej systemu ERP enova365
    • prowadzanie analiz systemowych i tworzenie dokumentacji funkcjonalnej
    • uczestnictwo w rozbudowywaniu i testowaniu nowych rozwiązań aplikacji
    • przygotowywanie raportów i analiz
    • udział w pracach związanych z rozbudową narzędzi do wspomagania pracy w CRM

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe Informatyczne (bądź pokrewne) lub studenci ostatnich lat
    • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej i merytorycznej
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i umiejętności wyciągania trafnych wniosków
    • podstawowa wiedza o XML, PL/SQL
    • umiejętność parametryzacji i modyfikacji systemu w celu optymalizacji zachodzących procesów wewnętrznych
    • prowadzenie testów nowych funkcjonalności

    Dodatkowym atutem będzie:

    • podstawowa znajomość języka C#
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – z systemami do zarządzania ERP lub w IT
    • znajomość tematyki zarządzania relacjami z klientami (CRM)
    • znajomość budowy i funkcjonowania systemów klasy ERP (w szczególności obszarów CRM)

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
    • praca zdalna,
    • pracę w modelu hybrydowym (raz na 2 tygodnie praca w biurze),
    • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy ,
    • dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
    • długoterminową współpracę
    • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy
    • dostęp do nowoczesnych technologii
    • realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania
    • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
    • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów
    • po okresie próbnym wybór benefitów (karta medyczna, karta sportowa).

  • Atomstore Sp Z O.o.

    Project Manager

    1 dzień temu

    Atomstore Sp Z O.o. Kraków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Technologies-expected : API REST SOAP Webservice XML technologies-optional : Jira ASSANA responsibilities : Praca na stanowisku E-commerce Project Managera polegać będzie na kompleksowej (do analizy przedwdrożeniowej do testów i uruchomieniu systemu) realizacji wdrożeń e-commerce ...

  • Alseva

    Key Account Manager

    5 dni temu

    Alseva Kraków, Polska

    Grupa ALSEVA to jeden z liderów branży OZE w Polsce. Wspieramy rozwój energetyki odnawialnej przez projektowanie, budowę (EPC) i serwisowanie wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych. Świadczymy też usługi fachowego doradztwa i zapewnienia przedsiębiorcom korzystnych rozwiąza ...