Bytom

    ustawiacz wtryskarek - Bytom, Polska - Human & Hunter Professional

    Human & Hunter Professional

    Dla naszego Klienta poszukujemy Ustawiacza, który będzie odpowiedzialny za obsługę i nadzór nad maszynami wtryskowymi a także koordynację pracy zespołu produkcyjnego.

    Lokalizacja: Gliwice

    Obowiązki:

    • Ustawianie parametrów wtryskarek.
    • Organizacja pracy na linii produkcyjnej.
    • Nadzór nad zespołem (do 10 pracowników).
    • Monitorowanie procesu wtrysku i dokonywanie ewentualnych korekt.
    • Raportowanie wyników produkcyjnych oraz wszelkich problemów związanych z procesem.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obsłudze maszyn wtryskowych.
    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz suwnic.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z obcojęzycznym przełożonym.
    • Zdolności organizacyjne i chęć rozwoju w zakresie zarządzania zespołem.
    • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie u naszego Klienta na podstawie umowy o pracę.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
    • Przyjazną atmosferę pracy.
    • Konkurencyjne wynagrodzenie.
    • Bezpłatne ubezpieczenie na życie, bonusy świąteczne, darmowy parking

    Oferujemy

    Wymagania

    Oczekujemy

  • ASISTWORK SP. Z O.O.

    Ustawiacz maszyn

    6 dni temu

    ASISTWORK SP. Z O.O. Zabrze, Polska

    ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052. · Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy: · Stanowisko: Ustawiacz maszyn · Miejsce pracy: Zabrze · Zakres obowiązków: · montaż i demontaż, konserwacja, przeglądy fo ...

  • Gi Group Myslowice, Polska

    Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. · Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010 · ...