Ołtarzew

    Magazynier- praca w trybie jednozmianowym - Ołtarzew, Polska - Domino Polska sp. z o.o.

    Domino Polska sp. z o.o.
    Domino Polska sp. z o.o. Ołtarzew, Polska

    2 dni temu

    Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (KRAZ 5070) w chwili obecnej dla swojego klienta z branży logistycznej prowadzi rekrutację na stanowisko :

    Magazynier- praca w trybie jednozmianowym

    Opis stanowiska:

    • Przyjęcia i kontrola ilościowa dostaw
    • Pracy przy komputerze
    • Prawidłowa lokacja towarów w magazynie i opisywanie palet
    • Prawidłowa weryfikacja towaru oraz dokumentów z nim związanych
    • Praca ze skanerem
    • Dbałość o utrzymanie porządku w sektorze magazynu
    • Raportowanie wykonanej pracy przełożonemu
    • Wykonanie innych czynności zleconych przez przełożonego

    Wymagania:

    • Umiejętność obsługi komputera
    • Praca w trybie jednozmianowym, (weekendy wolne)
    • Odpowiedzialność, sumienność, obowiązkowość
    • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT

    Oferujemy

    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Bardzo dobre warunki pracy- praca w magazynie z akcesoriami elektronicznymi
    • Praca w trybie jednozmianowym (ranna zmiana)

  • Trenkwalder Polska Bramki, Polska

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: · Zadania: · bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych, · kontrolowanie procesu produkcyjnego (dbałość o parametry), · regulowanie, naprawa i konserwacja poszczególnych, podstawowych me ...