Ekspert ds Systemów Logistycznych B2B - Bielańska , Warszawa, Polska - ORLEN S.A.

    ORLEN S.A.
    ORLEN S.A. Bielańska , Warszawa, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Ekspert ds. Systemów Logistycznych (B2B)

    Opis stanowiska:

    • Udział w projektach uruchamiania systemów logistycznych (WMS,T&T,YMS)
    • Opracowywanie architektury rozwiązań
    • Opracowywanie analizy przedwdrożeniowej oraz dokumentacji wdrożeniowej
    • Optymalizacja procesów biznesowych w obszarze logistyki
    • Nadzór formalny nad pracami dostawców systemów i integracji

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe informatyczne
    • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności
    • Bardzo dobra znajomość procesów logistycznych
    • Dobra znajomość i zrozumienie technologii IT
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Umiejętność budowania relacji z wewnętrznymi partnerami biznesowymi oraz partnerami zewnętrznymi
    • Skuteczność w działaniu oraz odpowiedzialność biznesowa
    • Nastawienie na ciągły rozwój oraz czerpanie z różnych perspektyw

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Praca w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie
    • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin
    • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie
    • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach
    • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy