Siedlce

    Zatrudnimy Pracownika Grupy Mobilnej- 33zł/h - Siedlce, Polska - Securitas Polska

    Securitas Polska
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    Opis oferty pracy

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    PRACOWNIK OCHRONY - GRUPA MOBILNA

    Lokalizacja: Siedlce

    Zadania, które na Ciebie czekają:

    • ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
    • kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów,
    • monitorowanie bezpieczeństwa na wyznaczonym terenie,
    • raportowanie stanu bezpieczeństwa klientowi,
    • współpraca z służbami porządkowymi,
    • ujmowanie sprawców kradzieży.
    • kontrola dostaw i inwentaryzacji,
    • sumienna realizacja obowiązków służbowych.

    Oferujemy:

    • umowę zlecenie z odprowadzaniem pełnych składek ZUS,
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,
    • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10- tego każdego miesiąca,
    • ubezpieczenie NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków),
    • dofinansowanie do karnetu sportowego,
    • dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego,
    • profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe,
    • pakiet socjalny (nieoprocentowanie pożyczki, zapomogi, dopłaty do wypoczynku dzieci)
    • kompletne, bezpłatne umundurowanie.
    Kwalifikacje
    • doświadczenie pracy w ochronie,
    • niekaralność,
    • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,
    • umiejętność obsługi komputera
    • dobra sprawność psychofizyczna,
    • sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
    • zdecydowanie,
    • umiejętność pracy zespołowej.
    Dodatkowe informacje

    Dołącz do naszego Zespołu

    • Wyślij swoje CV - aplikując poprzez formularz
    • Zadzwoń pod numer telefonu:

    Kliknięcie przycisku "Aplikuj" oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

    Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem:

    Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.