Manager Centralnego Contact Centre - Kolumny , Łódź, Polska - Diagnostyka S.A.

    Diagnostyka S.A.
    Diagnostyka S.A. Kolumny , Łódź, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Sprzedaż
    Opis

    Manager Centralnego Contact Centre

    Miejsce pracy: Łódź

    Twój zakres obowiązków:

    • Zarządzanie kilkunastoosobowymi zespołami konsultantów odpowiedzialnymi za obsługę telefoniczną (połączenia przychodzące) i mailową
    • Szkolenie i motywowanie zespołów
    • Wyznaczanie wskaźników, monitorowanie jakości pracy konsultantów
    • Optymalizacja procesów obsługi klientów
    • Współpraca z wewnętrznym działem IT wdrażającym rozwiązania systemowe
    • Wsparcie operacyjne we wdrożeniu i rozwoju systemów operacyjnych Contact Center
    • Przygotowywanie raportów i analiz dla Dyrektora Działu Sprzedaży
    • Bezpośrednia współpraca z działem medycznym, sprzedaży i obsługi klienta

    Nasze wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu Contact Centre
    • Wykształcenie wyższe
    • Gotowość do wzmożonej pracy mobilnej w pierwszym roku zatrudnienia
    • Umiejętności liderskie i interpersonalne
    • Inicjatywa oraz nastawienie na realizację celów
    • Znajomość systemów wykorzystywanych w centrach, CRM, narzędzi analitycznych zwłaszcza Excel
    • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami
    • Prawo jazdy kat. B
    • Mile widziana dyspozycyjność do rozpoczęcia współpracy w kwietniu

    Oferujemy:

    • Pracę, która ma sens. Od naszego zaangażowania zależą wyniki badań milionów ludzi
    • Realny wpływ na kształtowanie procesów obsługi klienta w ogólnopolskiej firmie będącej liderem w swojej branży
    • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
    • Pakiet socjalny m.in: karta multisport, opieka medyczna, możliwość grupowego ubezpieczenia, zniżki na badania laboratoryjne, kurs językowy etutor