Rzeszów

    Starszy Księgowy - Rzeszów, Polska - Raytheon Technologies

    Raytheon Technologies
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Unspecified

    Starszy Księgowy

    Nie jesteśmy romantykami, ale patrząc w niebo szukamy przełomowych rozwiązań. To, co tworzymy, napędza świat. Produkujemy precyzyjne części do silników lotniczych. Stanowimy część światowej korporacji Raytheon Technologies i jesteśmy głównym dostawcą światowego lidera w projektowaniu, produkcji i serwisie silników lotniczych koncernu Pratt & Whitney.

    Aplikując na poniższe stanowisko masz szanse dołączyć do zespołu ponad 6 000 pracowników w Polsce.

    Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie zamknięcia miesiąca poprzez księgowanie rezerw, sporządzanie bilansu oraz rachunku zysków i strat, potwierdzanie intercompany balances dla spółki PWC Distribution (sprzedaż silników PW800)
  • raportowanie wyników spółki PWC Distribution w systemie HFM/OS
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z biznesem, współpraca z Tax department PWC – przygotowywanie raportów, współpraca z Treasury PWC – księgowania na banku, zarządzanie P2P
  • Fringe Proces dla PWC – analiza danych aktualnych, przygotowywanie prognoz, spotkania z PWC Assistant Controller
  • terminowe uzgadnianie wybranych kont bilansowych, wyjaśnianie rozbieżności oraz pozycji wiekujących
  • udział w procesie planowania finansowego (MML, OMM)
  • optymalizacja procesów finansowych, proponowanie i wdrażanie ulepszeń i automatyzacji
  • aktywny udział w procesach kontroli wewnętrznej, w szczególności w procesie testowania Sarbanes-Oxley, wsparcie w przygotowywaniu dokumentów na potrzeby audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów firmowych, zasad i wymagań BHP
  • Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: finanse, ekonomia, rachunkowość i pokrewne
  • doświadczenie min 5 lata w finansach
  • znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym (C1)
  • umiejętność współpracy z klientami zagranicznymi
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość systemu SAP, HFM
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności praktyczna znajomość MS Excel
  • odpowiedzialność, samodzielność i realizacja zadań na czas
  • To oferujemy

  • stabilną i długoterminową współpracę – będziesz zatrudniony/a bezpośrednio u nas w firmie na podstawie umowy o pracę
  • premię kwartalną – której wysokość uzależniona jest od realizacji Twoich celów
  • bezpieczeństwo – któremu w naszej pracy nadaliśmy najwyższą rangę
  • PPE – dbamy o przyszłość naszych pracowników, dlatego sfinansujemy Twoją składkę emerytalną
  • elastyczne podejście do pracy – wierzymy, że każdy potrafi sam efektywnie zarządzać swoim czasem pracy dlatego zwracamy większą uwagę na jakość niż szybkość wykonania
  • bycie fair – nasze działania oparte są o kodeks etyczny, który jest dla nas wyznacznikiem standardów i pomaga budować silną kulturę etyczną i uczciwie osiągać cele biznesowe
  • ciągłe doskonalenie – dofinansujemy studia już od 1 dnia zatrudnienia w ramach programu Scholar, na kierunku związanym z Twoją pracą w wybranej przez siebie uczelni

  • RTX

    1 tydzień temu

    RTX Rzeszów, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Date Posted: · Country: · PolandLocation: · Hetmańska 120, Rzeszów 35-078, Poland – Pratt & Whitney Rzeszów S.APosition Role Type: · UnspecifiedStarszy Księgowy · Nie jesteśmy romantykami, ale patrząc w niebo szukamy przełomowych rozwiązań. To, co tworzymy, napędza świat. Produku ...

  • L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

    Starszy Księgowy OtC

    L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o. Rzeszów, Polska

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu. · ...