Senior DevOps Engineer

    Senior DevOps Engineer - Centrum, Poznań, Polska - j-labs

    j-labs
    j-labs Centrum, Poznań, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet
    Opis

    Start: ASAP

    Miejsce pracy: Zdalnie 100%

    Stawka: zł/h + VAT

    Projekt: Dołącz do naszego zespołu, realizującego projekt w dziedzinie rozwiązań internetowych dla instytucji edukacyjnych. Twórz i wdrażaj kompleksowe przypadki automatyzacji testów dla dużych i złożonych projektów.

    Zadania:

    • Implementacja i zarządzanie infrastrukturą w chmurze
    • Konfiguracja i monitorowanie aplikacji i infrastruktury
    • Aktywne uczestnictwo w procesie planowania środowiska i architektury IT
    • Automatyzacja procesów CI/CD oraz innych procesów projektowych
    • Optymalizacja istniejących środowisk i struktur infrastruktury
    • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych związanych z wydajnością i funkcjonalnością systemów
    • Świadczenie wsparcia dla istniejących środowisk IT
    • Współpraca z zespołem developerskim w kwestiach związanych z infrastrukturą IT

    Wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w pracy z GCP
    • Znajomość Kubernetes i Docker
    • Znajomość języków skryptowych (Bash, Ruby, Python)
    • Podstawowa wiedza na temat IaC (Terraform).
    • Znajomość koncepcji CI/CD i doświadczenie z platformami takimi jak GitLab lub Jenkins.
    • Podstawowa wiedza o komponentach sieciowych, w tym o routingu, DHCP i DNS.
    • Gotowość do udziału w on callach
    • Znajomość języka angielskiego poziom min. B2+

    Mile widziana znajomość:

    • Helm/Kapitan,
    • Ruby on Rails oraz zainteresowanie i wiedza związana z Golangiem, w szczególności w kontekście interfejsu API Kubernetes.

  • Team Connect Centrum, Poznań, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Team Connect is Poland's leading nearshore and offshore IT provider. Since 2008 we successfully create and develop software for our clients. · We are also a proud certified Salesforce Partner. · We specialize in Agile and DevOps-based software development. From the analysis stag ...

  • Pragmile Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    We are looking for a Principal Engineer / Development Lead for a client in Ireland. Insurance industry. · Role Description: · Work in an agile environment with business stakeholders, product owners, and other software engineers to review and refine stories, and execute on them u ...

  • hubQuest Jana i Jędrzeja Śniadeckich , Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    We are a team of experts, bringing together the best talents in IT and analytics. Our mission is to provide solutions through our flagship service, which includes forming tech teams from scratch, and growing existing units, all tailored to help our partners to become real data dr ...