Przedstawiciel Medyczny - śląskie, Polska - Dermie Pharm Sp z o.o. Sp.k.

    Dermie Pharm Sp z o.o. Sp.k.
    Dermie Pharm Sp z o.o. Sp.k. śląskie, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis
    Twój zakres obowiązków

    Sprzedaż urządzeń do zabiegów medycyny estetycznej w tym: laser CO2, laser do depilacji, urządzenia do liftingu, wyszczuplanie i modelowania sylwetki oraz endermologia.

    Sprzedaż kosmetyków do zabiegów kosmetologii i medycyny estetycznej oraz preparaty po zabiegowe.

    Nasze wymagania

    Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży.

    Wysoki poziom samodzielności i motywacja do osiągania wysokich wyników.

    Umiejętność szybkiej adaptacji do zmian.

    Umiejętność wykonywania pokazów z wykorzystaniem urządzeń i gotowość do nauki.

    Wysoki poziom umiejętności pracy z lekarzami.

    Umiejętność organizowania kongresów i wydarzeń dla lekarzy (pokazy, wyjazdy i edukacja).

    Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z lekarzami i sektorem beauty na stanowisku przedstawiciela medycznego.

    Wykształcenie wyższe preferowane farmacja, kosmetologia, ratownik medyczny lub pielęgniarstwo.

    Czynne prawo jazdy kat. B.

    Gotowość do założenia działalności gospodarczej.

    Mile widziane

    Dobra znajomość lekarzy dermatologów, stomatologów i okulistów (lekarzy wykonujących zabiegi beauty).

    To oferujemy

    Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji.

    Samochód i telefon służbowy.

    Bardzo atrakcyjny system prowizyjny.

    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B.

    Do dyspozycji psycholog biznesu (wsparcie w rozwoju zawodowym i pomoc w życiu osobistym wpływającym na pracę).

    Nowoczesny system zarządzania oparty o AI.

    Benefity

    Zniżki pracownicze.

    Rozwój umiejętności osobistych.

    Ubezpieczenie na życie.

    Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne.

    Przedział zarobków między 5 000 zł zł