Pracownik magazynu z prawem jazdy - Łódź, Polska - ASISTWORK SP. Z O.O.

    ASISTWORK SP. Z O.O.
    ASISTWORK SP. Z O.O. Łódź, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 tygodnie temu

    ASISTWORK Sp. z o.o. background
    Opis

    Twój zakres obowiązków

    • Obsługa wózków typu Milkrun lub wózków widłowych
    • Transport surowców i opakowań wewnątrz zakładu
    • Dostarczanie komponentów z magazynu na produkcję
    • Utrzymywanie porządku na hali produkcyjnej i w magazynie

    Nasze wymagania

    • Prawo jazdy kat. B / uprawnienia UDT
    • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

    To oferujemy

    • Umowa o pracę tymczasową
    • Stawka podstawowa 30 zł/h brutto
    • Premia miesięczna do 250zł brutto
    • Dodatkowe wynagrodzenie za pracę w sobotę 150 zł brutto + dzień wolny do odbioru
    • Darmowy transport pracowniczy z Łodzi (wybrane dzielnice), Pabianic, Zduńskiej Woli, Łasku, Brzezin, Koluszek, Andrespola, Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza, Piotrkowa, Tuszyna, Rzgowa
    • Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
    • Program bezpłatnego wsparcia psychologicznego, prawnego oraz porad finansowych dla pracowników i ich rodzin
    • 30 minut przerwy wliczone w czas pracy
    • Zapewniamy: odzież roboczą, szkolenie wdrożeniowe, wsparcie koordynatora na miejscu, dostęp do kantyny, dostęp do szafek
    • Kawa i herbata w kącikach socjalnych
    • Darmowy parking dla pracowników

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asistwork sp. z o. o., ("ADO"), adres: ul. Żmigrodzka 244, Wrocław.Może Pani/Pan kontaktować się z wyznaczonym przez ADO inspektorem ochrony danych pod adresem email: Podane przez Panią/Pana dane osobowe przez nas przetwarzane w celu przeprowadzania procesu rekrutacyjnego dotyczącego stanowiska na które Pan/Pani aplikuje (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b RODO). Pani/Pana dane mogą być także przetwarzane w związku z innymi rekrutacjami prowadzonymi przez ADO, pod warunkiem, że wyrazi Pani/Pan na to zgodę.Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Ustawy z 26 czerwca
    1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020 poz jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. Podanie danych w szerszym, nieokreślonym przepisami prawa, zakresie jest dobrowolne.Pozostałe podane przez Panią/Pana dane przetwarzane będą na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody. Podanie danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa zostanie potraktowane przez ADO jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO oraz art. 9 ust.2 lit. a RODO (w przypadku danych osobowych szczególnych kategorii).W zakresie w jakim Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody, może Pani/Pan cofnąć udzieloną zgodę w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.