NET Developer - Warsaw, Polska - simplicitykariera

    simplicitykariera

    Dostarczamy kompleksowe rozwiązania informatyczne wierząc, że dzięki najnowszej technologii nasi Klienci mogą się rozwijać, podnosić produktywność i jakość swoich usług.

    W 2020 roku dołączyliśmy do japońskiej korporacji Ricoh, zatrudniającej ponad 100 tys pracowników w 200 lokalizacjach na świecie co pozwala nam realizować nasze projekty globalnie i rozwijać swoje kompetencje w obrębie grupy.

    Współpracujemy z najlepszymi ekspertami w branży i czołowymi dostawcami IT ( Dell Technologies, Fortinet, Fujitsu, Huawei, IBM, NetApp, Vmware i wielu innych).

    Naszą siłą są ludzie, którzy codziennie tworzą niepowtarzalne miejsce do pracy w którym profesjonalizm jest tak samo ważny jak śmiech, wzajemne wsparcie i przyjaźń.

    Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko .NET Developer.

    Oferujemy

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • elastyczny czas pracy

    • owoce

    • spotkania integracyjne

    • opieka stomatologiczna

    • firmowa biblioteka

    • brak dress code'u

    • gry wideo w pracy

    • kawa / herbata

    • strefa relaksu

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • wyprawka dla dziecka

    • program rekomendacji pracowników

    Obowiązki

    • tworzeniem i rozwojem aplikacji w technologii Microsoft .NET, MS SQL Server i Angular
    • przygotowywaniem skryptów automatyzacyjnych z użyciem PowerShell
    • analizą zgłoszonych rozszerzeń funkcjonalności
    • projektowaniem nowych rozwiązań
    • współpracą z zespołami wdrożeniowymi i QA

    Wymagania

    • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • praktyczna znajomość T-SQL i baz danych MS SQL Server
    • bardzo znajomość technologii ORM (Entity Framework, Dapper)
    • znajomość HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, Angular
    • umiejętność tworzenia i rozwijania Web API
    • praktyczna znajomość wzorców projektowych