Szczecin

    Specjalista ds. Administracji w Dziale Łańcucha Dostaw - Szczecin, Polska - STRIVE Sp. z o.o.

    STRIVE Sp. z o.o.

    Dla naszego Klienta, globalnej firmy produkcyjnej z zakładem w Szczecinie, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Administracji w Dziale Łańcucha Dostaw.

    Obowiązki:

    • potwierdzanie terminów wysyłek do Klienta
    • zwalnianie zleceń z systemu
    • przygotowanie dokumentacji technicznej dla Działu Produkcji
    • składanie zamówień na komponenty na potrzeby produkcji (w systemie ERP Oracle)

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • umiejętności z zakresu analizy i przetwarzania danych
    • umiejętności organizacyjne
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Nasz Klient oferuje:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:00 a 9:00)
    • możliwość rozwoju w dużej, międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
    • szeroki pakiet benefitów prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty sportowej, ubezpieczenie na życie, świadczenie urlopowe, dofinansowanie kosztów kształcenia)

  • LSJ HR Group

    Plant Manager

    1 dzień temu

    LSJ HR Group Szczecin, Polska

    Dla naszego klienta firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Plant Managera. · Zakres obowiązków: · Monitorowanie, komunikacja i poprawa wyników finansowych i operacyjnych spółki · Raportowanie wskaźników KPI i tworzenie planów/środków zaradczych dla obszarów ...

  • Danaher Stargard, Polska W pełnym wymiarze godzin

    In our line of work, life isn't a given - it's the ultimate goal. When life takes an unexpected turn, our technology and solutions enable caregivers to make informed diagnostic decisions to improve patient care. This is our shared purpose at Radiometer and what unites all +4000 o ...

  • LSJ HR Group Goleniów, Polska

    W związku z planowaną budową nowej hali produkcyjnej dla naszego klienta poszukujemy doświadczonego specjalisty, experta z obszaru jakości zakupów produkcyjnych. Jeśli masz doświadczenie w zapewnianiu wysokiej jakości dostaw i skutecznym zarządzaniu procesami zakupowymi, ta rola ...