Warsaw

    Starszy Konsultant ServiceNow - Warsaw, Polska - 1dea

    1dea

    Dla jednego z klientów z obszaru consultingowego poszukujemy osoby do roli:

    ServiceNow Senior Consultant (ITSM)

    Starszy konsultant ServiceNow/ITSM będzie odpowiedzialny za pomyślne wdrożenie i dostosowanie platformy ServiceNow u naszego klienta.

    Warunki zaangażowania:
    Obszar: Consulting IT
    Lokalizacja: 100% zdalnie (lub hybryda z biura w Warszawie)
    Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)
    Stawka (ustalana indywidualnie): PLN net / msc Zaangażowanie: B2B (zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta), full-time, długofalowo, dodatkowo przy B2B +27 dni płatnych wolnych w roku

    Zakres obowiązków

    • Przygotowywanie propozycji biznesowych, analizowanie wymagań i projektowanie rozwiązań
    • Wykonywanie czynności technicznych, takich jak kodowanie i integracja
    • Dostarczanie rozwiązań ServiceNow dla klientów korporacyjnych
    • Wdrażanie rozwiązań ServiceNow w różnych domenach IT i biznesowych (ITSM | ITOM | zarządzanie zdarzeniami / Discovery / chmurą)
    • Kierowanie zespołem i dbanie o jego wydajność
    • Komunikacja i doradzanie klientom + wdrażanie najlepszych rozwiązań
    • Współpraca z klientami w języku angielskim

    Wymagania

    • Wymagane umiejętności:
      • 5+ lat doświadczenia komercyjnego w ServiceNow
      • Doświadczenie w programowaniu obiektowym
      • Znajomość zarządzania usługami IT i ITIL
      • Bardzo dobra znajomość platformy ServiceNow
      • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
      • Doświadczenie w konsultingu i/lub analizach biznesowych
      • Bardzo dobre umiejętności komunikacji i prezentacji
      • Biegła znajomość języka angielskiego (B2+)
    • Dodatkowe atuty:
      • Certyfikaty ServiceNow (CIS/CAD/CTA/CMA)
      • Certyfikat ITIL
      • Doświadczenie z frameworkiem SCRUM

    Oferujemy

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia B2B: dodatkowo 27 dni płatnych w skali roku
    • Program rozwoju kariery: Wspieramy Twój rozwój zawodowy i oferujemy ścieżkę rozwoju dopasowaną do Twoich ambicji.
    • Przyjemne i nieformalne środowisko pracy: Stawiamy na przyjazną atmosferę i wzajemny szacunek.
    • Szkolenia techniczne, warsztaty i certyfikaty: Inwestujemy w Twój rozwój i zapewniamy Ci dostęp do najlepszych szkoleń.
    • Elastyczne godziny pracy i home office: Dbamy o równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
    • Pakiet korzyści: Karta Multisport, program kafeteryjny, bony na posiłki, ubezpieczenie emerytalne i na życie, zajęcia integracyjne, poczęstunek w biurze (jeśli zawitasz) i wiele innych