Szczecin

    Dyrektor Zarządzający - Szczecin, Polska - LSJ HR Group

    LSJ HR Group

    Dla naszego klienta- firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na kluczowe stanowisko Dyrektora Zarządzającego, który będzie odpowiedzialny za rozwijanie strategii biznesowej i skuteczne zarządzanie operacjami wewnątrz firmy. Poszukujemy osoby, która posiada solidne doświadczenie w branży produkcyjnej, z wiedzą techniczną oraz kompetencjami do powiększenia sprzedaży i poszerzanie puli klientów organizacji.

    Zakres obowiązków:

    • Opracowywanie i wdrażanie strategii biznesowej mającej na celu zwiększenie sprzedaży i poszerzenie bazy klientów.
    • Efektywne zarządzanie działem operacyjnym, nadzorowanie produkcji i utrzymanie wysokich standardów jakości.
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych.
    • Analiza rynku, trendów branżowych i konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych.
    • Optymalizacja kosztów produkcji, transportu i zakupów
    • Koordynacja zespołu, rozwijanie kompetencji pracowników oraz utrzymanie motywacji wśród personelu.

    Wymagania:

    1. Doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych, preferowane w branży produkcyjnej.
    2. Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne.
    3. Znajomość procesów produkcyjnych, technologii, umiejętność analizy i optymalizacji procesów produkcyjnych.
    4. Umiejętność skutecznego planowania strategicznego i podejmowania decyzji biznesowych.
    5. Doskonałe umiejętności zarządzania zespołem oraz skuteczne motywowanie do pracy
    6. Zdolności negocjacyjne oraz silne umiejętności interpersonalne.
    7. Znajomość rynku pracy oraz umiejętność skutecznego budowania relacji z klientami.

    Oferujemy

    • Stabilne warunki zatrudnienia w stale rozwijającej się firmie
    • Konkurencyjne wynagrodzenie z systemem premiowym.
    • Możliwość wpływu na strategię i rozwój firmy
    • Elastyczny tryb pracy
    • Niezbędne narzędzia pracy

    wybrani kandydaci

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331