Regionalny/a Konsultant/ka Medyczny/a - Warsaw, Polska - GRUPA NEUCA

    GRUPA NEUCA
    Opis

    Twój zakres obowiązków:

    • budowanie wizerunku firmy i marki w środowisku medyczno – farmaceutycznym (specjalizacje: opieka paliatywna, onkologia, neurologia, reumatologia) na powierzonym terenie,
    • organizacja spotkań promocyjnych, konferencji naukowych, zjazdów dla lekarzy, farmaceutów i innych podmiotów związanych z obrotem lekami RX lub wyrobami medycznymi,
    • analiza rynku i działań konkurencji,
    • zarządzanie powierzonym budżetem marketingowym,
    • współpraca i koordynacja działań z innymi działami firmy.

    Nasze wymagania:

    • co najmniej dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej (mile widziane doświadczenie w pracy z produktami konopnymi),
    • szeroka wiedza z zakresu promocji produktów leczniczych i/lub wyrobów medycznych,
    • umiejętność budowania relacji w środowisku medyczno - farmaceutycznym,
    • zdolności analityczne i prezentacyjne,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • gotowość do częstych podróży służbowych,
    • bardzo dobra organizacja pracy i otwartość na zmiany.

    To oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa na zastępstwo do lipca 2025 roku),
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość wpływu na realizację kluczowych dla firmy projektów,
    • narzędzia niezbędne do realizacji zadań, w tym: auto służbowe, komputer, telefon,
    • wynagrodzenie stałe wraz z atrakcyjnym bonusem,
    • możliwość skorzystania z systemu benefitów pozapłacowych.