Recepcjonistka / Recepcjonista - Warszawa, Polska - Auto Fus Group sp. J.

    Auto Fus Group sp. J.
    Auto Fus Group sp. J. Warszawa, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Administracyjny
    Opis
    Opis stanowiska

    kierowanie przepływem Klientów i udzielanie ogólnych informacji,

    prowadzenie dokumentacji recepcyjnej,

    obsługa telefoniczna rozmów przychodzących,

    zapewnienie właściwego wyglądu recepcji,

    nadzorowanie grafiku rezerwacji samochodów zastępczych.

    Wymagania

    doświadczenie na podobnym stanowisku,

    znajomość MS Office, umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

    umiejętność pracy w zespole,

    łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność,

    wysoka kultura osobista,

    miła aparycja i dress code stosowny do zajmowanego stanowiska,

    sumienność, odpowiedzialność,

    mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy

    pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,

    przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy,

    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

    bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o wynik,

    możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Auto Fus Group,

    pakiet opieki medycznej,

    ubezpieczenie grupowe,

    kartę sportową,

    dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS.