Gliwice

    Telefoniczny Doradca Klienta TAURON - Gliwice, Polska - UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.

    UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.

    Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

    Telefoniczny Doradca Klienta TAURON

    Miejsce pracy: Gliwice

    Obecnie, dla jednego z naszych największych Klientów - TAURON Sprzedaż sp. z o.o., do biura in-house w Gliwicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Telefoniczny Doradca Klienta.

    Główne zadania:

    • Obsługa Infolinii Sprzedażowej,
    • Obsługa Klientów i sprzedaż produktów/usług przy połączeniach przychodzących,
    • Kontakt z Klientem: telefoniczny, mailowy, chat, video chat,
    • Realizacja celów sprzedażowych,
    • Obsługa umów Klientów,
    • Obsługa procesu zmiany sprzedawcy,
    • Obsługa informacji, zgłoszeń, reklamacji handlowych i technicznych,
    • Aktualizacja danych w systemach.

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w Call Center,
    • Płynna znajomość języka polskiego w komunikacji pisanej i mówionej,
    • Znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio-zaawansowanym,
    • Wykształcenie min. średnie,
    • Możliwość pracy w trybie zmianowym 7-20,
    • Znajomość obsługi komputera.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Pracę w biurze u Klienta,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Duże możliwości rozwoju w największym call center w Polsce,
    • Profesjonalny onboarding,
    • Brak dress code'u,
    • Bieżące wsparcie przełożonego.
    • Stabilne zatrudnienie.

    Zainteresowany/a? Nie czekaj Wyślij swoją aplikację i dołącz do naszego zespołu

  • UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. Gliwice, Polska

    Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group, do biura in-house w Gliwicach, poszukuje kandydatów na stanowisko: Konsultant Infolinii. · Telefoniczny Doradca Klienta TAURON Miejsce pr ...

    Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group, do biura in-house w Gliwicach, poszukuje kandydatów na stanowisko: Konsultant Infolinii. · Konsultant Infolinii TAURON Sprzedaż Miejsce p ...