Jankowice

    Specjalista ds. Non Food - Jankowice, Polska - Lidl in Deutschland

    Lidl in Deutschland
    Lidl in Deutschland Jankowice, Polska

    6 dni temu

    Default job background
    Pełny etat
    Opis

    Podsumowanie

    W Lidlu cenimy naszych Pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz Program Wsparcia Pracowników. Ponadto otrzymasz kupony rabatowe na święta, a twoje dzieci paczki na święta oraz wyprawki szkolne. Oferujemy wsparcie Opiekuna w trakcie wdrożenia oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.
    Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć
    W związku ze stałym wzrostem liczby sklepów obsługiwanych przez nasze centra dystrybucji poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Non Food

    Twoje zadania

    • Zarządzanie asortymentem od strony administracyjnej

    • Kontakt z dostawcami zagranicznymi i polskimi

    • Współpraca międzydziałowa, w tym również międzynarodowa

    • Przygotowanie i analiza raportów ( opracowywanie zestawień w Excelu)

    • Zarządzanie obiegiem dokumentacji

    • Wprowadzanie artykułów do obrotu, przygotowanie cen

    • Praca na dedykowanych systemach

    Twoje kompetencje

    • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na aktualnym stanowisku

    • Znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego na poziomie min. B2

    • Doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów lub sprzedaży będzie dodatkowym atutem

    • Bardzo dobra znajomość programu Excel (wyszukaj pionowo, tabele przestawne)

    • Umiejętność komunikacji oraz współpracy

    • Skrupulatność w wykonywaniu zadań

    Oferujemy

    Umowę o pracę na miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej
  • Pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życiebezpłatna aplikacja do nauki języków obcychkarta MultiSport / Medicover Sportkupony rabatowe na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszkaProgram Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
  • Możliwość dofinansowania kursów językowych
  • Szeroki pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i awansu
  • RÓWNE PŁACE
    Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

    ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

  • Shiji Poland

    Backend Developer

    3 dni temu

    Shiji Poland Katowice, Polska

    Expected, C#, .NET, SQL, JavaScriptOptional, Docker, AWSOperating system, Windows, LinuxAbout the project, Are you a passionate developer with a readiness for data-centric projects? Do you thrive in collaborative environments, where your problem-solving skills are put to the test ...

  • Eurofins

    Junior Group Buyer

    1 dzień temu

    Eurofins Katowice, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Job Description · The role will be called on to support both level global and local projects, so basic negotiation and communication skills are required. Junior Group Buyer coordinates purchasing activities with stakeholders requests to achieve the result in a cost effective an ...

  • Eurofins

    Solution Architect

    1 tydzień temu

    Job Description · In a nutshell · As a Solution Architect in Eurofins you will perform solution design activities to deliver valid and viable architectures which include-but are not limited to - supporting application components, integrations, application communications, and secu ...