Specjalista ds. Organizacji Eventów - Zielona Góra, Polska - Ekoenergetyka Polska S.A.

    Ekoenergetyka Polska S.A.

    Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

    Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • samodzielne przygotowywanie i organizacja imprez oraz innych wydarzeń branżowych np. targów, wystaw, wyjazdów integracyjnych i konferencji;
    • nadzorowanie współpracy z partnerami zewnętrznymi i podwykonawcami, negocjowanie warunków z organizatorami;
    • monitoring rynku eventów i działania konkurencji;
    • przedstawianie planów udziału w imprezach dopasowanych do prowadzonych aktualnie projektów i akcji marketingowych;
    • prowadzenie analiz rynku i planowanie nowych rozwiązań eventowych;
    • dostosowywanie rodzaju eventu do polityki marketingowej;
    • kontrola budżetu i optymalizacja wydatków na eventy;
    • zapewnienie wysokiej jakości i atrakcyjności organizowanych wydarzeń;
    • raportowanie prowadzonych działań.

    Profil Kandydata:

    • wykształcenie wyższe - preferowane z zakresu marketingu;
    • min. 2-letnie doświadczenie w organizacji eventów na rynku krajowym i zagranicznym;
    • mile widzialne ukończone szkolenia dot. event marketingu;
    • znajomość narzędzi i platform komunikacji wykorzystywanych przez branżę eventową;
    • gotowość do wyjazdów służbowych;
    • język angielski na poziomie min.B2;
    • prawo jazdy kat. B;
    • umiejętność współpracy i komunikatywność;
    • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku;
    • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy;
    • inicjatywa w działaniu.