Bytów

    Technik ds. Linii Elektroenergetycznych - Bytów, Polska - PKN ORLEN S.A.

    PKN ORLEN S.A.
    PKN ORLEN S.A. Bytów, Polska

    5 godzin temu

    PKN ORLEN S.A. background
    Opis

    Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie na poziomie Rejonu Dystrybucji pracami na liniach SN i nN przeprowadzanie kontroli, odbiorów oraz sprawowanie nadzoru nad stosowaniem standardów jakościowych i technicznych prowadzonych prac
  • Przygotowywanie pozycji do planów prac eksploatacyjnych oraz remontowych w zakresie linii SN i nN
    w Rejonie Dystrybucji oraz planowanie, przygotowywanie i nadzór nad terminową realizacją tych planów
  • Przyjmowanie zgłoszeń szkodowych dotyczących linii SN i nN oraz przygotowanie i przekazywanie dokumentacji do Wydziału Zarządzania Usługami Sieciowymi w Oddziale
  • Udział w procesie uzgodnień dokumentacji projektowych dotyczących warunków przyłączeniowych, budowy i przebudowy sieci elektroenergetycznych, usuwania kolizji z liniami SN i nN oraz wsparcie procesu uzgodnień zagospodarowania terenów w pobliżu istniejących sieci SN i nN
  • Dokonywanie oceny stanu technicznego linii SN i nN
  • Przygotowanie prac na liniach SN i nN w zakresie zleceń, koordynacji uzgodnień realizacji prac z obszarami Wykonawstwa i Dystrybucji wraz z przygotowaniem informacji o klientach i powiadamianiem klientów o planowych przerwach w dostawach energii elektrycznej
  • Rozwiązywanie bieżących problemów w zakresie kolizji z istniejącymi sieciami elektroenergetycznymi SN i nN nie objętych zakresem uzgodnień oraz związanych z wnioskami klientów o wyniesienie układów pomiarowych na zewnątrz
  • Dokonywanie oceny potrzeby wyłonienia w procesie przetargowym wykonawcy na realizację części prac remontowych i eksploatacyjnych oraz przygotowywanie wniosków w tym zakresie
  • Prowadzenie całokształtu zagadnień związanych z parametrami sieci oraz jakości energii elektrycznej w sieciach SN i nN
  • Pełnienie dyżuru pogotowia domowego
  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie elektryczne lub pokrewne
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Świadectwo kwalifikacyjne D b. o. n.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość Korporacyjnego Systemu Zarządzania Majątkiem Sieciowym (SID)
  • Znajomość regulacji wewnętrznych EOP z zakresu realizacji megaprocesów: Zarządzanie Pracamina Sieci oraz Wykonawstwo Prac na Sieci
  • To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • Benefity
  • prywatna opieka
    medyczna
  • dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • ubezpieczenie
    na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie
    wypoczynku
  • dodatkowe świadczenie
    socjalne
  • dodatkowe
    dni wolne
  • dostęp do kasy
    zapomogowo-pożyczkowej
  • dostęp do
    platformy językowej
  • świadczenia
    świąteczne