Project Coordinator - Warsaw, Polska - People Sp. z o.o.

    People Sp. z o.o.

    Dla Naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży medialnej poszukujemy osoby na stanowisko:

    Project Coordinator

    Lokalizacja: Wilanów (praca hybrydowa)

    Zakres obowiązków:

    • Koordynowanie, utrzymywanie i monitorowanie poprawności planów projektów, harmonogramów projektów, godzin pracy, budżetów i wydatków.
    • Organizowanie, uczestniczenie i udział w spotkaniach z udziałowcami.
    • Dokumentowanie i śledzenie ważnych działań i decyzji ze spotkań.
    • Przygotowywanie niezbędnych materiałów prezentacyjnych na spotkania.
    • W razie potrzeby zapewnianie wsparcia administracyjnego kierownikom projektów.
    • Podejmowanie zadań projektowych zgodnie z bieżącymi potrzebami.
    • Zapewnienie by projekty były zgodne z wymaganiami, a dokumentacja zarządzana odpowiednio dla projektu.
    • Szukanie najlepszego rozwiązania w uwzględnianiu próśb i wymagań udziałowców kierując się dobrem projektu
    • Doraźne kierowanie i koordynowanie przebiegiem spotkań członków zespołu projektowego.

    Wymagania:

    • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku.
    • Doskonała znajomość języka angielskiego (C1) - warunek konieczny.
    • Wyższe wykształcenie na kierunku studiów związanym z biznesem/ zarządzaniem projektami.
    • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office.
    • Gotowość do brania udziału w międzynarodowych podróżach służbowych.
    • Silna etyka pracy, elastyczność, odpowiedzialność, zdolność do pracy wielozadaniowej i umiejętność ustalania priorytetów.
    • Chęć do podejmowania wyzwań oraz zorientowanie na wyniki.
    • Zdolność do zachowania dyskrecji i poufności.
    • Umiejętność budowania skutecznych relacji biznesowych.

    Oferujemy:

    • Pracę na pełen etat.
    • Wynagrodzenie adekwatne do twojego doświadczenia i kompetencji.
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową na 18 miesięcy.
    • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.
    • Hybrydowy tryb pracy.
    • Opiekę medyczną Luxmed.
    • Realną możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji.