Warsaw

    Specjalista ds. Obsługi Pacjenta VIP - Warsaw, Polska - Medicover

    Medicover
    medicover background

    Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas

    Jeśli:

    • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta,
    • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
    • jesteś kreatywny i nastawionyna cel ,
    • potrafisz dostosować rozmowę do odbiorcy.

    A dodatkowo:

    • chętnie uczysz się nowych rzeczy i chcesz zdobywać nowe umiejętności,
    • łatwo nawiązujesz i podtrzymujesz kontakty z ludźmi,
    • dobrze organizujesz pracę własną,
    • jesteś samodzielny i asertywny w działaniu.

    To nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie

    Twoje obowiązki:

    • kompleksowa obsługa i profesjonalna pomoc klientom VIP firmy Medicover,
    • telefoniczny, mailowy i bezpośredni (podczas wizyty w placówce) kontakt z klientem,
    • umawianie wizyt w Centrach Medicover (PL), konsultacji zewnętrznych (network) lub skoordynowanie wizyt domowych,
    • reprezentowanie firmy Medicover, poprzez prawidłową postawę podczas obsługi Klienta VIP,
    • działania specjalne w sytuacjach, w których standardowe działania nie są w stanie spełnić oczekiwań klienta.

    Pracując u nas oferujemy Ci:

    • umowę o pracę na cały etat,
    • pracę w systemie 8 godzinnym (pon-pt, w godzinach 7:00-20:00),
    • wyzwania, które podniosą Twoje kwalifikacje zawodowe,
    • brak monotonii i wsparcie przełożonego,
    • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System), zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne,
    • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.

    Centrum Medicover

    ul. Wołoska 22, Warszawa