Pracownik magazynu - Radom, Polska - Adecco Poland Sp. z o.o.

    Adecco Poland Sp. z o.o.
    Adecco Poland Sp. z o.o. Radom, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 tygodnie temu

    Adecco Poland Sp. z o.o. background

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Pracownik magazynu

    Numer referencyjny: FRI/KLC/03/24/AP

    Miejsce pracy: Radom

    Dla naszego międzynarodowego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik magazynu.

    Zadania:

    • Prace magazynowe,
    • Rozładunek i załadunek towaru na samochody;
    • Umieszczanie produktów w regałach;
    • Dbałość o porządek w miejscu pracy.

    Wymagania:

    • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
    • Umiejętność obsługi wózka widłowego- uprawnienia UDT;
    • Książeczka sanepidowska
    • Brak przeciwskazań do pracy w niskich temperaturach;
    • Chęć zdobycia nowego doświadczenia w dużej międzynarodowej firmie.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie początkowe na podstawie umowy na czas określony;
    • Stawka początkowa 4500 zł brutto;
    • Ekwiwalent za każdą godzinę pracy w niskiej temperaturze ok. 500 zł netto;
    • Pracę dwuzmianową ( 7-15:25, 13-21:25)
    • Odzież roboczą.