Specjalista ds. Pozyskiwania Projektów - Warsaw, Polska - NSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Wiodący importer urządzeń SSWiN i CCTV z ugruntowaną pozycją na rynku polskim poszukuje chętnych osób do ciekawej i rozwojowej pracy w dziale projektów. Poszukujemy zmotywowanych i ambitnych osób na samodzielne i stacjonarne stanowisko w naszej siedzibie w Warszawie przy Ul. Modularnej 11 z możliwością wyjazdów służbowych.

    Specjalista ds. Pozyskiwania Projektów

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • Aktywne pozyskiwanie klientów i projektów,
    • Doradztwo techniczne,
    • Realizowanie zadań związanych z obsługą klienta,
    • Określenie potrzeb klienta i propozycja rozwiązania,
    • Utrzymywanie długotrwałych relacji z nowymi klientami,
    • Przygotowywanie i sporządzanie ofert handlowych,
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
    • Spotkania z klientami,
    • Gotowość do podróży służbowych.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie techniczne,
    • Wysoki poziom zdolności interpersonalnych,
    • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych,
    • Umiejętności pracy samodzielnej i zespołowej,
    • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office,
    • Mile widziana wiedza w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczeń (CCTV),
    • prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię świąteczną,
    • Elastyczne zatrudnienie, konkurencyjne wynagrodzenie,
    • Profesjonalne szkolenia wstępne z zakresu produktów,
    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w obrębie struktury firmy,
    • Inne benefity ustalane indywidualnie z Przełożonym.