Operator koparko-ładowarki - dolnośląskie, Polska - STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

    STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.
    STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. dolnośląskie, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Księgowość / Finanse
    Opis

    Zadania:

    praca przy obsłudze sprzętu ciężkiego (koparko-ładowarki)

    Wymagania:

    uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki

    doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora koparko-ładowarki

    dobra organizacja pracy, fachowość, sumienność, zaangażowanie

    mile widziane dodatkowe uprawnienia na sprzęt drogowy

    prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę

    bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu

    pakiet usług medycznych

    korzystne warunku ubezpieczenia

    inicjatywy prozdrowotne w ramach programu "zarządzania zdrowiem"

    możliwość rozwoju zawodowego

    ciekawą, pełną wyzwań pracę

    krótszy dzień pracy w piątek

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.