Kontroler_ Kontrolerka Jakości - Rzepedź, Polska - Nowy Styl sp. z o.o./ NSG TM sp. z o.o./ NSG Finance sp. z o.o. S.K.A.

    Nowy Styl sp. z o.o./ NSG TM sp. z o.o./ NSG Finance sp. z o.o. S.K.A.
    Nowy Styl sp. z o.o./ NSG TM sp. z o.o./ NSG Finance sp. z o.o. S.K.A. Rzepedź, Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    Rekrutacja do Nowy Styl Sp. z o.o.

    Twój zakres obowiązków:

    • przeprowadzanie kontroli jakościowej wyrobów i podzespołów produkowanych w NS
    • wydawanie ocen jakościowych w oparciu o dokumentację oraz wymagania jakościowe klientów
    • prowadzenie zapisów jakościowych zgodnie z obowiązującymi procedurami
    • montaż kontrolny wyrobów gotowych
    • współpraca z pracownikami innych zakładów NS w zakresie dotyczącym zagadnień jakości
    • inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych w swoim obszarze pracy

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie techniczne, min. średnie
    • znajomość obsługi przyrządów pomiarowych
    • znajomość metrologii warsztatowej oraz umiejętność posługiwania się dokumentacją konstrukcyjną i technologiczną
    • umiejętność posługiwania się programami: Excel, Word, PowerPoint
    • prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    • znajomość systemu IFS8

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
    • różnorodność realizowanych zadań
    • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
    • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
    Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.