Olesno

    Pracownik transportu wewnętrznego - Olesno, Polska - Hansa

    Hansa
    Hansa Olesno, Polska

    1 tydzień temu

    W związku z rozwojem firmy, ORAS OLESNO Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

    PRACOWNIK TRANSPORTU WEWNĘTRZNEGO (kierowca wózka jezdniowego)

    TWOJE ZADANIA:

  • dostarczanie komponentów na stanowiska montażowe i produkcyjne
  • transport komponentów między wydziałami
  • pobieranie i zdawanie wyrobów na magazyn wyrobów gotowych
  • praca zgodnie z przyjętymi standardami firmy i dyscypliną pracy
  • dbałość o prawidłowy stan magazynowy i bieżące raportowanie rozbieżności
  • dbałość o jakość wykonanej pracy
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy zgodnie z zasadami 5S
  • przestrzeganie wewnętrznych instrukcji i zasad BHP
  • TEGO OCZEKUJEMY:

  • doświadczenie w pracy na produkcji min. 6 m-cy
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 lub 3 zmiany)
  • TO OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku i w przyjaznej atmosferze
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • bogaty pakiet socjalny m.in. grupowe ubezpieczenie na życie UNUM, prywatna opieka medyczna (LuxMed), dofinansowanie posiłków (SmartLunch), wypoczynku, zajęć sportowych (karta Multisport), szkoleń i kursów, zniżka na firmowe produkty i usługi, preferencyjne pożyczki, darmowy parking dla pracowników

  • Komagra Sp z oo Opole, Polska

    Komagra Sp. z o.o. jest największym w kraju producentem oleju rzepakowego na cele techniczne, który sprzedawany jest wyłącznie jako komponent do produkcji biopaliw, do największych odbiorców w kraju i za granicą. Siła spółki zbudowana jest na mocnych fundamentach jakie tworzą kom ...

  • BZK Group Sp zoo Opole, Polska

    Spółkę BZK Group powołano do funkcjonowania jako wynik poszukiwania rozwiązań na rzecz optymalizacji działań handlowych i operacyjnych w wybranych spółkach produkcyjnych, wśród których znajdują się Bakoma Sp. z o. o., Komagra Sp. z o. o., Polskie Młyny Sp. z o. o., Bioagra S.A. i ...

  • Paretti Sp. z o.o. Sp.k.

    Operator maszyn

    3 dni temu

    Paretti Sp. z o.o. Sp.k. Opole, Polska Umowa o pracę

    PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osó ...