Starachowice

    Stażysta ds. Płac - Starachowice, Polska - Animex Foods Sp. z o.o.

    Animex Foods Sp. z o.o.
    Animex Foods Sp. z o.o. Starachowice, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 5 dni temu

    ANIMEXFOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki czy Morliny.

    Stażysta ds. Płac

    Miejsce pracy: Starachowice

    Twoje zadania:

    • Weryfikacja dokumentów pracowniczych i wprowadzanie danych do systemu SAP HR

    • Wprowadzanie składników do naliczenia wynagrodzeń

    • Wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniu

    • Sporządzanie raportów płacowych na potrzeby oddziału oraz wewnętrzne

    • Sporządzanie checklist płacowych, premiowych

    • Wprowadzanie potrąceń z wynagrodzeń

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy w dziale personalnym, biurze rachunkowym lub pokrewne

    • Skrupulatność

    • Chęć rozwoju i nauki

    • Proaktywna postawa

    • Pewność siebie

    • Wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie do ludzi

    • Znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

    • Dbałość o jakość i terminowość realizowanych działań

    Co oferujemy:

    • Pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    • Realne możliwości rozwoju i poznania szerokiego zakresu zagadnień płacowych

    • Możliwość nauki i zapoznania się z procesami i procedurami płacowymi funkcjonującymi w dużej Grupie o złożonej strukturze organizacyjnej

    • Swobodną atmosferę pracy

    • Pakiet dodatków pozapłacowych