Przedstawiciel Handlowy - Warszawa, Polska - COPYLAND Sp. z o. o.

    COPYLAND Sp. z o. o.
    COPYLAND Sp. z o. o. Warszawa, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis
    Opis stanowiska

    aktywna sprzedaż urządzeń i rozwiązań znajdujących się w ofercie COPYLAND klientom końcowym, czyli firmom prywatnym oraz instytucjom publicznym, a w szczególności:

    aktywne wyszukiwanie potencjalnych klientów oraz opracowywanie planów działania na przyszłość,

    tworzenie i prezentowanie ofert, przedstawianie oferowanego sprzętu, negocjacje cen,

    spotkania z zainteresowanymi klientami, budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientem,

    nietechniczna obsługa posprzedażowa klientami,

    badanie potrzeb i doradztwo dla klientów.

    Wymagania

    dynamiczna osobowość z silną orientacją na rezultaty, kreatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie,

    doskonałe zdolności interpersonalne,

    zdolności analityczne,

    prawo jazdy kat. B,

    podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

    mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2B poparte sukcesami (branże: IT, inżynieria, nowoczesne technologie, logistyka, telekomunikacja),

    dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu IT i nowoczesnych technologii.

    Oferujemy

    pełne wyzwań miejsce pracy w przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze

    atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od indywidualnych wyników pracy,

    dostęp do szkoleń i platformy samodoskonalenia zawodowego

    pracę na samodzielnym stanowisku w kreatywnym zespole ludzi z nowoczesnym sprzętem biurowym,

    pakiet opieki medycznej

    Nie szukamy osób, które są zainteresowane spokojną pracą biurową. Szukamy osób ambitnych, które uwielbiają kontakty z klientami i motywują ich wymagające cele biznesowe.