Redaktor Redaktorka serwisu Plejadapl - Domaniewska , Warszawa, Polska - Ringier Axel Springer Polska

    Ringier Axel Springer Polska
    Ringier Axel Springer Polska Domaniewska , Warszawa, Polska

    1 dzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Szukamy osoby, która uwielbia show-biznes, kulturę i rozrywkę oraz chce dzielić się swoją pasją

    Jeśli masz doświadczenie w pracy w mediach online, świetnie posługujesz się językiem polskim i chcesz tworzyć wartościowe i angażujące artykuły, to ta praca jest dla Ciebie.

    Dołącz do zespołu serwisu i bądź częścią fascynującego świata gwiazd

    Zakres obowiązków:

    tworzenie wartościowych i angażujących artykułów o tematyce show-biznesowej, kulturalnej i rozrywkowej

    reagowanie na trendy i bieżące wydarzenia w branży

    przeprowadzanie wywiadów z osobami ze świata show-biznesu

    wyszukiwanie ciekawych tematów i nowych rodzajów contentu

    Nasze wymagania:

    doświadczenie w pracy w mediach online

    sprawne posługiwanie się j. polskim zarówno w mowie, jak i piśmie

    obsługa programów do edycji tekstu i obrazu w stopniu umożliwiającym sprawne wywiązywanie się z obowiązków

    znajomość SEO i narzędzi Google'owskich

    znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym

    wiedza na temat polskiego i zagranicznego świata celebrytów

    umiejętność pracy pod presją czasu

    umiejętność pracy zespołowej

    wysoka kultura osobista

    Mile widziane:

    obsługa mediów społecznościowych (Instagram, YouTube, TikTok)

    umiejętność przeprowadzania wywiadów w formie wideo

    Oferujemy:

    umowę o pracę

    kafeterię benefitową NAIS

    kartę multisport i wyzwania sportowe

    ubezpieczenie na życie dla ciebie i rodziny

    prywatną opiekę medyczną

    legendarne imprezy

    wsparcie psychologiczne i program well-being

    platformy e-learningowe i szeroką ofertę szkoleń

    kulturę doceniania – People Awards i codzienne kudosy

    nowoczesne biuro z salą do ćwiczeń oraz salą gier

    pracę w modelu hybrydowym, praca z biura 2 dni w tygodniu