Kierownik Zarządzania Kategorią - Taśmowa A, Warszawa, Polska - Eurocash S.A

    Eurocash S.A
    Eurocash S.A Taśmowa A, Warszawa, Polska

    2 dni temu

    Eurocash S.A. background
    W pełnym wymiarze godzin Transport / Logistyka
    Opis

    Twój zakres obowiązków:

    • Definiowanie i budowanie podległych strategii
    • Monitorowanie i koordynowanie polityki cenowej
    • Organizacja akcji promocyjnych i marketingowych w celu budowania dobrego wizerunku grupy
    • Badanie rynku oraz trendów w swojej kategorii
    • Realizacja założeń budżetowych
    • Analiza wskaźników biznesowych
    • Współpraca z dostawcami i producentami

    Nasze wymagania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie w Dziale Zarządzania Kategorią lub w Dziale Zakupów w branży FMCG
    • Wyższe wykształcenie (preferowane ekonomiczne lub handlowe)
    • Znajomość procesów biznesowych, w tym zagadnień: operacyjnych, marketingowych i handlowych w branży spożywczej
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym zwłaszcza MS Excel)
    • Praktyczna wiedza na temat technik negocjacyjnych
    • Komunikatywność oraz asertywność
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz interpretacji danych liczbowych

    To oferujemy:

    • Stabilną pracę w 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, lidera hurtownej dystrybucji FMCG
    • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w stabilnej firmie z ponad 25-letnim stażem na rynku
    • Przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników
    • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników
    • Hybrydowy system pracy (pon-śr praca w siedzibie firmy, czw-pt możliwość pracy zdalnej)