Gdańsk

    Projektant instalacji teletechnicznych - Gdańsk, Polska - P.U. POŻ-PLISZKA Sp. z o.o.

    P.U. POŻ-PLISZKA Sp. z o.o.
    P.U. POŻ-PLISZKA Sp. z o.o. Gdańsk, Polska

    4 dni temu

    Opis

    O nas

    Jesteśmy firmą z 35-letnim doświadczeniem na rynku zabezpieczeń przeciwpożarowych, dla której nadrzędną wartością jest polska myśl inżynierska i profesjonalizm w instalacjach bezpieczeństwa pożarowego. Wszystko to możemy realizować dzięki naszemu zespołowi projektantów, kierowników i inżynierów. To właśnie dzięki najwyższej klasy specjalistom jesteśmy dziś na pierwszej pozycji wśród polskich firm zajmujących się aktywnymi zabezpieczeniami przeciwpożarowymi i cały czas dynamicznie się rozwijamy. Wśród naszych realizacji są m.in. baza NATO w Powidzu, Elektrownia Atomowa na Słowacji, okręty Marynarki Wojennej, zakłady produkcyjne i wiele innych. Do kolejnych projektów potrzebujemy kreatywnych i ambitnych pracowników. Jako firma nie jesteśmy biurem projektowym, a wykonawcą "zaprojektuj i zbuduj" przez co nasze projekty są nie tylko teoretyczne, lecz rzeczywiście realizowane w Polsce i Europie. Już dziś dołącz do najlepszych

    Twój zakres obowiązków

    • Opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych z zakresu instalacji niskoprądowych, systemów detekcji, sterowania gaszeniem oraz Systemów Sygnalizacji Pożaru
    • Tworzenie koncepcji systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych na obiektach
    • Uczestnictwo w szkoleniach i telekonferencjach
    • Wykonywanie obliczeń elektrycznych oraz obliczeń zasięgu elementów na instalacji,
    • Dobór materiałów dla inwestycji.

    Nasze wymagania

    • Dobra znajomość środowiska AutoCAD
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Zaangażowanie w realizację zadania i odpowiedzialność
    • Asertywność, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

    Mile widziane

    • Wykształcenie kierunkowe (elektrotechnika, automatyka i robotyka, itd.)
    • Znajomość środowiska REVIT
    • Doświadczenie w projektowaniu instalacji teletechnicznych lub niskoprądowych
    • Prawo jazdy kat. B
    • Jesteśmy otwarci na młode osób bez większego doświadczenia, które chcą się rozwinąć w zakresie instalacji przeciwpożarowych

    To oferujemy

    • Pełną wyzwań i ciekawą pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i Rozpoznawalną markę
    • Atrakcyjne warunki finansowe
    • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
    • Elastyczne godziny pracy
    • Szansę na rozwój i pozyskanie nowych kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i seminariach
    • Otwartą i realną ścieżkę rozwoju w ramach struktury firmy
    • Możliwość uczestniczenia w realizacji największych inwestycji budowlanych
    • Pracę w młodym i ambitnym zespole projektowym
    • Wsparcie zespołu
    • Pracę na wysokiej jakości sprzęcie z nowoczesnym oprogramowaniem
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu MultiSport
    • Możliwość uczestniczenia w grupowych zajęciach z nauki języka angielskiego na terenie firmy

  • COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. Gdańsk, Polska

    Podstawowe zadania na stanowisku: · Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w branży elektrycznej i teletechnicznej (m. in. instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i teletechnicznych m. in. sieci zasilające, oświetleniowe, sieci LAN, BMS, s ...

  • STRABAG PFS Sopot, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Aufgaben · prace związane z utrzymaniem ruchu urządzeń na obiektach · wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych · analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych · monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, usuwanie awarii · współpraca z podwykonawcami w zakres ...