Błonie

    Operator Linii Montażowej - Błonie, Polska - BorgWarner

    BorgWarner
    BorgWarner Błonie, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 5 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Cel stanowiska:

    Operator Linii Montażowej to osoba odpowiedzialna za obsługę maszyn i urządzeń produkcyjnych.

    Kluczowe obowiązki:

    • wykonywanie czynności montażowych w procesie produkcyjnym;
    • kontrola wyrobów, korygowanie ustawień;
    • dbałość o porządek na miejscu pracy.

    Kogo szukamy?:

    • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym;
    • mile widziany zmysł techniczny oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Najbardziej cenione kompetencje:

    • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania;
    • dokładność i skrupulatność;
    • umiejętność pracy w zespole.

    To oferujemy:

    • pracę w systemie 3-zmianowym;
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • atrakcyjny system premiowy;
    • bezpłatny transport do fabryki (trasy z Sochaczewa, Błonia, Żyrardowa, Leszna, Kampinosu, Płońska, Małej Wsi, Milanówka, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego);
    • prywatną opiekę medyczną Medicover dla Pracownika i jego rodziny;
    • Kartę Multisport;
    • dofinansowania na święta, wczasy pod gruszą;
    • możliwość dołączenia do ubezpieczenia PZU.

    #LI-PR2

    #LI-Onsite

  • Randstad

    Operator linii montażowej

    Znalezione w: beBee S2 PL - 2 dni temu

    Randstad Błonie, Polska TEMPORARY

    Cechuje Cię cierpliwość i dokładność? Poszukujesz stabilności? · Operator linii montażowej to praca właśnie dla Ciebie. · Nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy · Miejsce pracy: Błonie/Pass (bezpłatny transport, szczegóły niżej) · Jesteś zainteresowany/a naszą ...

  • BorgWarner

    Lider Grupy Produkcyjnej

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 dni temu

    BorgWarner Błonie, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Cel stanowiska: · Lider Grupy Produkcyjnej to osoba odpowiedzialna za zarządzanie Operatorami Linii Montażowej oraz raportowanie do Kierowników Produkcji m.in. wyników efektywności danej linii produkcyjnej. · Kluczowe obowiązki: · odpowiedzialność za wyniki pracy danej linii prod ...