Magazynier - Radonice, Polska - HRlink

    HRlink
    HRlink Radonice, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 tygodnie temu

    Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: Magazynier

    Numer referencyjny: 9981

    Miejsce pracy: Radonice

    ZADANIA:

    • odpowiedzialność za przyjmowanie i wydawanie towaru
    • przestrzeganie wymaganych warunków przechowywania i składowania produktów weterynaryjnych zgodnie z obowiązującą instrukcją magazynową
    • przygotowywanie magazynu do inwentaryzacji i uczestnictwo w jej przebiegu
    • dbanie o wyposażenie, stan techniczny i porządek w magazynie

    CZEGO OCZEKUJEMY:

    • doświadczenia w pracy na magazynie
    • dostępności do pracy w systemie III zmianowym (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00)
    • odpowiedzialności, dokładności i uczciwości
    • umiejętności pracy w zespole
    • uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane

    CO OFERUJEMY:

    • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę na pełen etat
    • atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa + premie kwartalne
    • pracę na 3 zmiany przez 5 dni w tygodniu, WOLNE WEEKENDY
    • karty prepaid z okazji Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia
    • upominki dla dzieci z okazji Dnia Dziecka
    • dofinansowanie do wakacji
    • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie
    • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
    • kurs nauki angielskiego