Magazynier - Operator wózka widłowego

    Magazynier / Operator wózka widłowego - Mosina, Polska - Fabryka Armatury IDMAR Sp. z o.o.

    Fabryka Armatury IDMAR Sp. z o.o.
    Fabryka Armatury IDMAR Sp. z o.o. Mosina, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Transport / Logistyka
    Opis
    Twój zakres obowiązków

    Kompletacja i kontrola zamówień;

    Rozmieszczenie produktów i opakowań zgodnie z przyjętymi zasadami;

    Przyjmowanie dostaw towarów oraz obsługa produkcji;

    Załadunek i rozładunek towarów;

    Obsługa wózka widłowego;

    Przestrzeganie zasad BHP.

    Nasze wymagania

    Uprawnienia na wózki widłowe UDT;

    Zdolności mechaniczne i zmysł techniczny;

    Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;

    Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej;

    Chęci do pracy oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki;

    Sumienność i dokładność, skrupulatność oraz otwartość.

    Oferujemy:

    atrakcyjne wynagrodzenie;

    pracę w stabilnej rozwijającej się firmie;

    rozwój kariery zawodowej;

    miła atmosferę pracy w zgranym zespole.

  • Fabryka Armatury IDMAR Sp. z o.o. Mosina, Polska

    Nasze wymaganiaUprawnienia na wózki widłowe UDT; · Zdolności mechaniczne i zmysł techniczny; · Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym; · Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej; · Chęci do pracy oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki; · Sumienność i dokładność, skrupulatn ...