Gostyń

    Kierownik Działu Zakupów - Gostyn, Polska - volta

    volta
    volta Gostyn, Polska

    3 dni temu

    VOLTA SP. Z O. O. to rodzinna firma, która od blisko 30 lat sprzedaje materiały elektrotechniczne oraz lampy. To odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w swej kategorii dla Klienta detalicznego oraz hurtowego. Pracujemy w 3 Oddziałach w Wielkopolsce oraz Magazynie Centralnym.

    VOLTA SP. Z O. O. to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

    Obecnie do Naszego zespołu poszukujemy doświadczonego Kierownika ds. Zakupów, który dołączy do naszego zespołu w celu zarządzania zespołem zakupowców w tym również procesami i optymalizacją wydatków.

    Główne zadania, które czekają na Ciebie na ww. stanowisku:

    • Opracowywanie i wdrażanie strategii zakupowych zgodnie z celami organizacji;
    • Zarządzanie całym procesem zakupów od identyfikacji potrzeb, przez wybór dostawców, skuteczne negocjacje warunków handlowych, aż po finalizację transakcji;
    • Koordynacja dostaw i nadzór nad ich terminowością;
    • Monitorowanie rynków, trendów cenowych i dostępności produktów w celu optymalizacji zakupów oraz wprowadzanie odpowiednich zmian w strategii zakupowej;
    • Współpraca z różnymi działami firmy w celu określenia ich potrzeb zakupowych i zapewnienia efektywnej realizacji;
    • Nadzór nad dokumentacją dotyczącą procesów zakupowych i budżetem zakupów oraz dbanie o osiągnięcie celów kosztowych;
    • Analizowanie i zarządzanie stanem zapasów magazynowych.

    Zależy nam na:

    • Doświadczeniu na stanowisku kierowniczym w dziale zakupów, preferowana branża handlowa lub elektrotechniczna.
    • Znajomości technik negocjacyjnych oraz umiejętność budowania relacji z dostawcami;
    • Doskonałej organizacji pracy, umiejętności zarządzania czasem i priorytetami oraz delegowaniu zadań;
    • Umiejętności identyfikacji i skutecznego rozwiązywania problemów zarówno na poziomie operacyjnym, jak i strategicznym;
    • Umiejętności motywowania zespołu, budowania zaufania i inspiracji do osiągania celów;
    • Rozwiniętych umiejętnościach interpersonalnych: budowania relacji, komunikacji i prezentacji;
    • Innowacyjności i umiejętności pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (mile widziane).

    Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z nastawieniem na długofalową współpracę;
    • Pogodną atmosferę pracy w zgranym, pomocnym i wspierającym się zespole;
    • Pracę pełną wyzwań, pozwalającą na ciągły rozwój i samodoskonalenie;
    • Otwartość na Twoje pomysły i inicjatywę;
    • Inwestycje w Twój rozwój - dbamy o nieustanne doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji
    • Profesjonalne wdrożenie do pracy
    • Pakiet socjalny: paczki-bony świąteczne, Benefit System
    • Grupowe ubezpieczenie na życie współfinansowane przez Pracodawcę
    • Preferencyjne ceny w Naszych hurtowniach.

    Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, skuteczną w negocjacjach i posiadającą umiejętność kierowania zespołem, zapraszamy do aplikowania.

  • Arche Consulting

    Controlling Manager

    15 godzin temu

    Arche Consulting Leszno, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Naszym Klientem jest firma produkcyjna, będąca częścią międzynarodowej grupy. · Do struktur lokalnych poszukujemy Kierownika Działu Kontrolingu - Controlling Managera , który będzie odpowiadał za kilku osobowy zespół specjalistów. · Osoba na tym stanowisku będzie blisko współprac ...