Specjalista ds Serwisu Oprogramowania - Murmańska , Warszawa, Polska - INNSOFT Sp. z o.o.

    INNSOFT Sp. z o.o.
    INNSOFT Sp. z o.o. Murmańska , Warszawa, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet

    Innsoft Sp. z o.o. to wiodący dostawca rozwiązań informatycznych dla sektora energetyki. Od 35 lat wytwarza autorskie oprogramowanie, które na przestrzeni lat jest konsultowane z udziałem wielu ekspertów z branży. Kluczem sukcesu jest przyjęta przez Innsoft metodyka zarządzania i organizacji pracy zespołów, w której każdy aktywnie uczestniczy w projektach realizowanych dla klientów. Praca w naszym zespole pozwala realizować projekty dla największych firm z branży energetycznej (i nie tylko) w Polsce

    Twój zakres obowiązków:

    • wsparcie użytkowników systemów informatycznych opartych na autorskich rozwiązaniach INNSOFT,
    • rejestracja działań serwisowych, analiza zgłoszeń, aktualizacja oprogramowania użytkowników,
    • współpraca z bezpośrednimi przełożonymi, kierownikami projektów, programistami, analitykami i innymi członkami zespołów przy realizacji zadań i projektów.

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie techniczne/informatyczne (lub jesteś w trakcie studiów),
    • dobra znajomość systemu operacyjnego MS Windows i pakietu Office,
    • umiejętność podstawowej konfiguracji połączenia sieciowego TCP/IP,
    • znajomość podstaw działania i obsługi relacyjnych baz danych i języka SQL,
    • umiejętność współpracy w zespole,
    • umiejętność nawiązywania dobrych relacji z użytkownikami i współpracownikami.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w serwisowaniu systemów informatycznych opartych na relacyjnych bazach danych,
    • doświadczenie w testowaniu oprogramowania,
    • podstawy programowania w języku PL/SQL,
    • znajomość języka angielskiego w podstawowym zakresie.

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku rozwiązań IT dla energetyki,
    • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
    • niekorporacyjną kulturę pracy - bezpośrednie kontakty z przełożonymi, koleżeńskie relacje wśród pracowników, transfer wiedzy między działami,
    • ciekawe szkolenia dopasowane do profilu stanowiska pracy,
    • wsparcie merytoryczne doświadczonego i zgranego zespołu (w ciągu roku poznasz zasady funkcjonowania Rynku Energii i rozwiniesz umiejętności obsługi aplikacji wykorzystujących bazy danych),
    • zaplecze socjalne i przyjazną przestrzeń pracy,
    • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B.

    Benefity:

    • spotkania integracyjne,
    • paczki świąteczne,
    • brak dress code'u,
    • kawa/herbata,
    • owoce,
    • parking dla pracowników,
    • strefa relaksu,
    • program rekomendacji pracowników,
    • możliwość uczestnictwa w grupowym systemie opieki zdrowotnej oraz programie sportowym "FitSport".