Poznań

    Mistrz zmianowy - Poznań, Polska - FallWork

    FallWork
    FallWork background
    Opis

    Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Lider zmianowy produkcji/ Mistrz zmiany
    Lokalizacja: aglomeracja Poznańska (Swarzędz)

    Obowiązki:

    • Kierowanie zespołem pracowników ok osób na zmianie

    • Kontrola pracy i nadzór nad wykonaniem planu produkcji

    • Delegowanie i rozliczanie zadań

    • Pobieranie i rozliczanie surowców wykorzystywanych w konkretnych partiach
    produkcyjnych

    • Ewidencja procesów i kontrola dokumentacji w systemie

    • Sprawne przekazywanie wszystkich niezbędnych informacji do mistrza, który
    rozpoczyna zmianę

    • Raportowanie do kierownika produkcji

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych

    • Doświadczenie w kierowaniu dużymi zespołami

    • Wykształcenie średnie techniczne

    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (II lub III zmian)

    • Zadaniowość, sprawna organizacja pracy

    • Znajomość systemów ERP – preferowany SAP

    • Znajomość pakietu MS Office

    • Dokładność, skrupulatność, doskonała organizacja czasu własnego

    • Doskonałe zdolności komunikacyjne

    • Prawo jazdy Kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa,
    ubezpieczenie, premie świąteczne)

    Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV wraz z aktualną klauzulą:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

    Oferta pracy stałej, z zatrudnieniem bezpośrednim w firmie.
    Nr Cert. AP nr 6231