Dyrektor Obszaru Sprzedaży - Gniezno, Polska - POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE SPÓŁKA AKCYJNA

    Opis

    Znana marka. Wsparcie. Kariera.

    Dyrektor Obszaru Sprzedaży

    Miejsce pracy: Gniezno

    Twój zakres obowiązków:

    • rekrutacja i wdrożenie doradców ubezpieczeniowych do Twojego zespołu
    • zarządzanie zespołem, monitoring działań oraz osiąganych wyników sprzedaży
    • rozwijanie kompetencji doradców z Twojego zespołu, prowadzenie dla nich szkoleń i spotkań motywacyjnych
    • odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży linii produktowych ubezpieczeń na życie zarówno indywidualnych, jaki i dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz ubezpieczeń zdrowotnych
    • docelowo zarzadzanie obszarem sprzedaży
    • wsparcie zespołu w codziennych zadaniach

    Nasze wymagania:

    • minimum dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
    • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: ekonomia, finanse, ubezpieczenia, zarządzanie
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w branży finansowej
    • doświadczenie w aktywnej rekrutacji
    • mile widziana znajomość rynku ubezpieczeń życiowych
    • prowadzenie własnej działalności gospodarczej

    To oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia
    • realny wpływ na wysokość Twoich zarobków - wieloskładnikowy system wynagrodzeń, który obejmuje: prowizje uzależnione od sprzedaży zespołu, premie kwartalne oraz dodatkowe wsparcie finansowe
    • elastyczny czas pracy
    • zatrudnienie na podstawie umowy agencyjnej
    • akcje promocyjne i konkursy z wartościowymi nagrodami
    • atrakcyjne szkolenia i wydarzenia biznesowe
    • zniżki na ubezpieczenia grupowe i majątkowe
    • pakiet zniżek u partnerów Grupy PZU

    Benefity:

    • prywatna opieka medyczna
    • telefon służbowy
    • zniżki na ubezpieczenia grupowe
    • zniżki na ubezpieczenia majątkowe
    • oferty zniżkowe u partnerów Grupy PZU (kafeteria)