Poznań

    Serwisant nowoczesnej firmie średniej wielkości - Poznań, Polska - Remmert GmbH

    Remmert GmbH
    Remmert GmbH Poznań, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    CDI
    Opis

    Wprowadzenie

    Stale się rozwijamy i szukamy osób, które aktywnie wesprą nasz zespół

    Zajrzyj na naszą stronę internetową i / lub Youtube, aby nas poznać, nasze produkty i potencjalnych nowych współpracowników.

    Możesz spodziewać się przyszłościowych technologii, wydajnych procesów i odnoszącego sukcesy zespołu, który trzyma się razem

    CO OZNACZA REMMERT:

    Zawsze wygrana

    atrakcyjne, zróżnicowane miejsce pracy z ambitnymi zadaniami w odnoszącej sukcesy firmie średniej wielkości

    Specjalista

    w zakresie ekonomicznej technologii magazynowej i kreatywnych rozwiązań programowych, inteligentnych koncepcji przepływu materiałów, indywidualnych rozwiązań w zakresie automatyzacji i intralogistyki, niezależnych od producenta i modułowych komponentów.

    Czynnik dobrego samopoczucia

    Nasza otwarta i sprzyjająca współpracy atmosfera pracy

    Aufgaben

    Poszukujemy technika serwisu (fn) do naszego zespołu obsługi klienta.

    Powinieneś być osobą zorientowaną długoterminowo i być w stanie identyfikować się zawodowo i osobiście z następującymi zadaniami i naszą firmą.

    Twoje zadania:

    • Będziesz zaangażowany w instalację i uruchamianie naszych systemów w całej Europie, a w rzadkich przypadkach na całym świecie.
    • Będziesz również aktywnie uczestniczył w zadaniach serwisowych i konserwacyjnych dla naszych obecnych klientów.
    • Twoja praca jest zróżnicowana, ponieważ w dużej mierze spełniamy indywidualne wymagania klientów.
    • Oczywiste jest, że zapewnimy ci rozsądne wprowadzenie i możesz zobaczyć wszystko inne na miejscu.

    Serdecznie zapraszamy

    Qualifikation

    • Ukończone techniczne szkolenie zawodowe i odpowiednia wiedza techniczna
    • Idealnie byłoby, gdybyś miał doświadczenie
    • Chęć integracji z istniejącym dobrym i pozytywnym zespołem
    • Niezależny i niezawodny sposób pracy

    Benefits

    • Elastyczne godziny pracy (promowanie i wspieranie godzin pracy przyjaznych rodzinie)
    • Oferta imprez pracowniczych (letnie wycieczki, dni wędrówek oraz imprezy świąteczne dla pracowników i rodziny)
    • Zakładowy program emerytalny (wsparcie zakładowego programu emerytalnego poprzez model dotacji z atrakcyjnymi składkami pracodawcy)
    • Dojazdy do pracy: udogodnienia parkingowe, wsparcie zakupu rowerów elektrycznych na dojazdy do pracy
    • Specjalne bonusy, takie jak premia dla niepalących, dodatek na siłownię i program udziału w zyskach
    • Promocja dalszych szkoleń w ramach istniejącego katalogu dla wszystkich grup zawodowych
    • Kawa, owoce i warzywa są dostarczane przez firmę do bezpłatnej konsumpcji
    • Zarządzanie zdrowiem w firmie (kontrole zdrowotne, środki zapobiegawcze w godzinach pracy, grupa biegowa, udział w biegach firmowych, wsparcie w zakresie fitness, wydarzenia specjalne)
    • Otwarte ucho na wszystkie sprawy

    Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś wysłać mi krótką aplikację, skontaktuj się ze mną telefonicznie, mailowo lub przez WhatsApp.

    W przeciwnym razie czekam na Twoją aplikację. Chętnie również w języku angielskim.

    Mona Greve (Rekruter)

    Für unsere Kunden entwickeln wir agile Materialflusslösungen rund um Langgut und Blech – und das weltweit. Bestleistungen erzielen wir, weil circa 180 Spezialisten ihr Fachwissen und Können mit Pioniergeist und Leidenschaft in unser Unternehmen einbringen.

    Unser Unternehmen besteht seit 1945 – damals ein Handwerksbetrieb, heute ein modernes Industrieunternehmen. Wir wachsen kontinuierlich und suchen ständig Menschen, die unsere Teams tatkräftig unterstützen.

  • VM centrum, Poznań, Polska W pełnym wymiarze godzin

    VM.PL Software House - ponad dekada doświadczenia we wspieraniu średniej wielkości firm w całej Europie (głównie kraje DACH) w rozwoju ich systemów i narzędzi IT. Do tej pory z sukcesem zrealizowaliśmy blisko 475 różnych projektów dla ponad 60 klientów z różnych branż w Europie, ...

  • Randstad Polska Nekla, Polska

    Dla naszego klienta, średniej wielkości firmy z branży technicznej, poszukujemy osoby, która dołączy do kilkuosobowego działu marketingu tradycyjnego. Jeśli ma już doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych, znasz bardzo dobrze Corel Draw i Photoshop oraz szukasz stabiln ...