Mielec

    Obsługa sit i wialniScreen cleening - Mielec, Polska - Kronospan

    Kronospan
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Opis stanowiska

    Nazwa stanowiska

    Obsługa sit i wialni/Screen cleening

    Rodzaj zatrudnienia

    Pełny etat

    O nas

    Kronospan jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. Jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie. W Polsce posiadamy swoje zakłady w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle.

    Twój zakres obowiązków:

    •Kontrola czystości sortowników.

    •Wymiana sit.

    •Przygotowanie sit do montażu.

    •Regulacja klap dozujących do sortowników.

    •Czyszczenie sit.

    Nasze wymagania:

    •Dyspozycyjności do pracy w systemie czterobrygadowym,

    •Zaangażowania oraz wytrwałości w wykonywanych obowiązkach.

    Co oferujemy

    •Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

    •Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia oraz przez cały okres zatrudnienia,

    •Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży.