Pracownik produkcji bez doświadczenia, 4900 netto zł, od zaraz - Bytom, Polska - Job Impulse Polska Sp. z o.o.

    Job Impulse Polska Sp. z o.o.

    Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia.

    Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko: Pracownik produkcji, dział odlewnia lub tarcze.

    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

    Pracownik produkcji bez doświadczenia, 4900 netto zł, od zaraz

    Miejsce pracy: Bytom

    Twój zakres obowiązków:

    • Obsługa maszyn produkcyjnych
    • Oczyszczanie odlewów żeliwnych
    • Wstępna kontrola jakości produkowanych detal

    Oczekujemy od Ciebie:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowy

    OFERUJEMY:

    • Wynagrodzenie do 4 900 zł netto (stawka miesięczna z dodatkami)
    • Bezpłatny transport codziennie do pracy
    • Umowa o pracę tymczasową
    • Bon żywieniowy o wartości ok. 630 zł/msc
    • Paczki świąteczne dla Rodzin
    • Premia za pracę w systemie 4 brygadowym nawet do 900 zł br/msc
    • Premia produkcyjna nawet do 292 zł br/sc
    • Premia regulaminowa nawet do 333zł br/msc
    • Dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym do 320 zł br/msc
    • Pakiet socjalny (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie)
    • Możliwość nadgodzin
    • Bezpłatny transport codziennie do pracy z: Bytomia, Chorzowa, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Zawiercia, Poręby, Ciągowic, Łaz, Sławkowa, Olkusza, Czeladzi, Będzina, Wojkowic, Mysłowic, Lelowa, Myszkowa, Żarek, Tychów, Katowic, Siemianowic Śląskich, Sławniowa, Rokitna, Pilicy, Kocikowej, Podzamcza, Ogrodzieńca, Niegowonic, Okradzionowa,