Zielona Góra

    Specjalista ds. przygotowania inwestycji - Zielona Gora, Polska - Sagaris

    Sagaris
    Sagaris Zielona Gora, Polska

    1 tydzień temu

    Spółka Sagaris powstała z połączenia nietuzinkowej pasji do biznesu i doświadczenia zespołu w realizacji ambitnych przedsięwzięć budowlanych. Nasze projekty mają stabilne finansowanie. Działamy dynamicznie i nieszablonowo. Nasz zespół każdego dnia pracuje nad realizacją bezpiecznych, komfortowych i nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych w atrakcyjnych lokalizacjach w Polsce. Wprowadzamy innowacje będące odpowiedzią na oczekiwania rynku i potrzeby klientów.

    Twoje zadania:

    • Nadzór i weryfikacja nad dokumentacją formalną inwestycji projektowanych, jak i realizowanych (np. wnioski, warunki, pozwolenia),
    • Przygotowywanie i składanie dokumentów do organów administracji publicznej w ramach wybranych inwestycji,
    • Weryfikacja kompletności i terminowości składanych dokumentów,
    • Czuwanie nad terminowością realizacji inwestycji zgodnie z zawartymi umowami, warunkami i pozwoleniami,
    • Bezpośrednia współpraca z Projektantami, Project Managerem i Kierownikiem budowy.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie techniczne w branży budowlanej,
    • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w budownictwie kubaturowego
    • Znajomość prawa budowlanego,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Dobra znajomość programu Autocad, MS Office,
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz samodzielność na stanowisku pracy,
    • Gotowość do podróży służbowych
    • Umiejętność analitycznego myślenia.

    Co możemy Ci zaoferować?

    • Duże możliwości rozwoju, wyzwania zawodowe oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
    • Opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych,
    • Pakiet socjalny (Karta multisport – benefit, ubezpieczenie grupowe),
    • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

  • Sagaris

    Kosztorysant

    3 dni temu

    Spółka Sagaris powstała z połączenia nietuzinkowej pasji do biznesu i doświadczenia zespołu w realizacji ambitnych przedsięwzięć budowlanych. Nasze projekty mają stabilne finansowanie. Działamy dynamicznie i nieszablonowo. Nasz zespół każdego dnia pracuje nad realizacją bezpieczn ...