Specjalisty ds. logistycznej obsługi Klienta - Płochocin, Polska - Adecco Poland Sp. z o.o.

    Adecco Poland Sp. z o.o.
    Adecco Poland Sp. z o.o. Płochocin, Polska

    3 tygodnie temu

    Adecco Poland Sp. z o.o. background

    Dla naszego Klienta z branży budowlanej, wiodącego producenta na rynku techniki deskowań i rusztowań, poszukujemy:

    Specjalisty ds. logistycznej obsługi Klienta

    Numer referencyjny: LOG/GRM/05/24/IG

    Miejsce pracy: Płochocin

    Zadania:

    • organizacja transportu,
    • koordynacja dostaw i zwrotów do/od Klientów,
    • monitorowanie i planowanie zapotrzebowania materiałowego z uwzględnieniem określonego minimum zapasów,
    • wspieranie sprzedaży w zakresie informacji o projektach, dostawach i zwrotach,
    • aktywność w zakresie propozycji optymalizacji przebiegu pracy,
    • wsparcie corocznej inwentaryzacji,
    • wsparcie systemu zarządzania reklamacjami.

    Wymagania:

    • doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale logistyki bądź spedycji będzie atutem
    • min. wykształcenie średnie techniczne, wyższe wykształcenie w zakresie logistyki będzie atutem,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • znajomość MS Office (zaawansowany Excel),
    • otwartość, komunikatywność oraz niezawodność w działaniu.

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie od 6000 PLN brutto plus premie
    • pracę w systemie 1 zmianowym pn-czw 8-16:30, pt 8- 14:00
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
    • możliwość nauki języka angielskiego,
    • bistro pracownicze, świeże owoce,
    • zapewniamy transport pracowniczy z/do Warszawy.

    Adecco Polska nr 364.