Magazynier z UDT
Głogowo

    Magazynier z UDT - Głogowo, Polska - Foreign Personnel Service Sp. z o.o.

    Foreign Personnel Service Sp. z o.o.
    Foreign Personnel Service Sp. z o.o. Głogowo, Polska

    1 tydzień temu

    Foreign Personnel Service Sp. z o.o. jest polską firmą rekrutacyjną specjalizującą się w pozyskiwaniu pracowników liniowych, specjalistów średniego oraz wyższego szczebla. Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej, a także logistycznej i wielu innych. Dzięki sprawnej obsłudze i profesjonalnemu podejściu do rekrutacji, cieszymy się dużym zaufaniem wśród naszych Klientów.

    Kogo szukamy:

    Miejsce pracy: Głogowo k/ Torunia

    System pracy: III zmiany poniedziałek-piątek + dwa weekendy w miesiącu

    Rodzaj umowy: Umowa o pracę

    Wynagrodzenie: ok. 5000PLN brutto/miesiąc + premia

    Zadania i obowiązki:

    • załadunek i rozładunek samochodów,
    • przygotowanie i wydanie surowców oraz opakowań z magazynu na produkcję,
    • przyjmowanie wyrobów gotowych z produkcji do magazynu,
    • kontrola zgodności stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym,
    • obsługa dokumentacji magazynowej,
    • dbałość o stan techniczny magazynu, wózków widłowych i innych urządzeń.

    Wymagania:

    • uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT,
    • doświadczenie w pracy na wózkach widłowych,
    • umiejętność obsługi komputera,
    • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym i co drugi weekend (wówczas wolne dwa inne dni w tygodniu),
    • samodzielność.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie,
    • umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z docelowym Pracodawcą,
    • wynagrodzenie ok. 5000pln brutto/miesiąc (do negocjacji),
    • comiesięczna premia uznaniowa po okresie próbnym,
    • szkolenie wdrożeniowe pod okiem doświadczonego Pracownika,
    • niezbędne narzędzia do pracy,
    • pracę w miłej atmosferze.

    DANE KONTAKTOWE

    Więcej informacji pod numerem:

    CV: oliwia.-